Delikatne, pastelowe odcienie optycznie powiększają sypialnię na poddaszu. Prezentują się ciepło i stylowo. Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Delikatne, pastelowe odcienie optycznie powiększają sypialnię na poddaszu. Prezentują się ciepło i stylowo. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
12 marz 2015 11:59

Niebieski we wnętrzu - pomysł na aranżację sypialni

Kolor niebieski wprowadzi do sypialni przytulny klimat. Doskonale prezentuje się na ścianach, tkaninach oraz dodatkach.

Pastelowe błękity, nasycone turkusy, intensywne odcienie indygo… niebieski ma wiele odcieni, a każdy z nich może stać się inspiracją do stworzenia przytulnej sypialni.

To kolor powszechnie uważany za łagodny, świeży, działający uspokajająco, doskonale więc sprawdzi się we wnętrzu, które ma służyć do regeneracji sił po ciężkim dniu pracy. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani na pomalowanie całych ścian na niebiesko, możemy zdecydować się na mniejsze lub większa dekoracje. W tej roli na pewno doskonale sprawdzą się fototapety czy wielkoformatowe obrazy.

Sypialnia jest miejscem, w którym bardzo ważnym elementem są tkaniny. Dekoracyjne poduszki czy narzuty w połączeniu z kilkoma dodatkami: ramkami na zdjęcia, świecznikami w niebieskich odcieniach odmienią każde wnętrze.

Niebieski dobrze prezentuje się w towarzystwie bieli i szarości. Takie połączenie tworzy spokojną, harmonijną przestrzeń. Dynamiczne, kontrastujące zestawienie uzyskamy łącząc niebieski z żółtymi i pomarańczowymi elementami.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • patrycja, 2017-09-27 13:52:21

    Bardzo proszę o informację jaki jest to konkretnie model farby tej niebieskiej?

POLECAMY W SERWISACH