Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Big Bed to łóżko o obłych kształtach. Łózko dostępne z podłokietnikiem umieszczonym po prawej lub lewej stronie. Fot. Poliform.

Big Bed to łóżko o obłych kształtach. Łózko dostępne z podłokietnikiem umieszczonym po prawej lub lewej stronie. Fot. Poliform.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 25 sie 2014 09:38 (aktualizacja: 26 sie 2014 08:00)

Paola Navone. Zobacz projekty łóżek prosto z Włoch

Paola Navone należy do grona wybitnych, współczesnych projektantów. Nawiązanie do etnicznych motywów, inspiracja wieloma kulturami, dbałość o strukturę i starannie dobrane materiały to tylko niektóre cechy jej ponadczasowych projektów.

Pola Navona – architektka, projektantka wnętrz, dyrektor artystyczny. Urodziła się w 1950 roku w Turynie. W 1973 roku ukończyła architekturę na Politechnice w Turynie. Poza całościowymi projektami wnętrz projektuje meble, lampy, ceramikę, akcesoria oraz przedmioty codziennego użytku. Paola Navone czerpie inspiracje z wielu kultur, w jej projektach często możemy spotkać etniczne motywy. Swobodnie miesza wzory, struktury, faktury, materiały tworząc wyjątkowe i ponadczasowe projekty.  

Projektantka współpracuje z wieloma firmami, między innymi: Armani Casa, Letti & Co, Knoll, Alessi, Casamilano, Molteni, Poliform, Gervasoni, Create & Barrel.

Fot. Paola Navone.
Fot. Paola Navone.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA