Delikatna, różowa, pastelowa aranżacja to pomysł na romantyczny wystrój sypialni. Fot.Dekoral.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Delikatna, różowa, pastelowa aranżacja to pomysł na romantyczny wystrój sypialni. Fot.Dekoral.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
01 lip 2014 11:10

Pomysł na sypialnię: kolorowe ściany. Zobacz 15 aranżacji

Wakacje to doskonały czas, aby zmienić coś w naszych mieszkaniach. Szybkim sposobem na metamorfozę sypialni jest przemalowanie ścian na inny kolor. Przedstawiamy 15 aranżacji sypialni w kolorowych, wakacyjnych odcieniach.

Kolory którymi się otaczamy znacząco wpływają na nasz nastrój. Sypialnia ma służyć nam przede wszystkim do odpoczynku i wyciszenia, dlatego zazwyczaj królują tutaj stonowane brązy, szarości oraz delikatne odcienie. Wakacyjny czas zachęca jednak do zmian. Przedstawiamy 15 aranżacji sypialni w których kolor gra główną rolę. Pobudzające czerwienie, soczyste zielenie, słoneczne żółcienie…szeroka paleta barw dostarcza wiele możliwości. Każdy z tych kolorów może znaleźć się na ścianach sypialni. Dzięki temu sypialnia w szybki i przystępny cenowo sposób może całkowicie zmienić swój wystrój. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Anna, 2014-07-06 21:04:36

    Fajne , energetyczne kolorki. ja jestem od niedawna pod wrażeniem efektu ombre na ścianach. Jak dla mnie to taki efekt znakomicie nadaje się do sypialni. Zwłaszcza odcienie błękitu ładnie wyglądają z białymi dodatkami czy meblami. Ja bym wybrała " Miętowe orzeźwienie", "Lodowy błękit" i " Lazurowe wybrzeże"

POLECAMY W SERWISACH