Zobacz galerię [10 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
19 lut 2016 08:31

Sypialnia Omeny Mensah: zobacz meble projektu dziennikarki

Omenaa Mensah swój czas poświęca nie tylko na pracę w telewizji, czy projekty charytatywne. Dziennikarka i bizneswoman realizuje także swoje pasje związane z designem i rozwojem własnej firmy meblowej Ammadora. Jej najmłodszym dzieckiem jest kolekcja mebli do sypialni #LOVE zaprojektowana dla JMB DESIGN.

Omenaa Mensah to kobieta wielozadaniowa, która doskonale łączy działalność zawodową z aktywnością społeczną. Jej najnowszym projektem jest linia mebli do sypialni #LOVE, które pod marką AMMADORA zaprojektowała dla sieci salonów JMB DESIGN. W ramach współpracy powstały łóżka, fotele, krzesła, pufy, toaletka, oraz poduszki. Kolekcję #LOVE, zgodnie z filozofią AMMADORY, można personalizować zgodnie ze swoim gustem, czy potrzebami. Zaawansowane możliwości producenta pozwalają na wydruk dowolnej grafiki na poduszkach, pufach, krzesłach i fotelach.

A dlaczego meble do sypialni? „Praktycznie 1/3 czasu w życiu przesypiamy. Sypialnia jest oazą spokoju, wypoczynku i romantyzmu. Dlatego dla mnie to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Sypialnia według mnie musi być nie tylko ładna i nastrojowa, ale także funkcjonalna w użytkowaniu.”- mówi Omenaa Mensah. Tworząc meble AMMADORA Omenaa wykorzystuje antyki, które łączy z nowoczesnymi materiałami, dzięki temu wypracowała indywidualny styl swoich mebli, który subtelnie został przemycony także w kolekcji #LOVE.

Produkcją zajęła się firma JMB - polski producent mebli i materacy z ponad 40-letnim doświadczeniem. Meble dostępne są w salonach sieci JMB DESIGN oferującej najwyższej jakości materace, łóżka, meble sypialniane oraz artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Meble AMMADORA&JMB DESIGN z kolekcji #LOVE można obejrzeć w warszawskim centrum handlowym DOMOTEKA. Od końca marca ekspozycje kolekcji prezentowane będą także w 10 salonach JMB DESIGN. W pozostałych sklepach sieci dostępne będą na zamówienie. Poszczególne elementy kolekcji kosztują od 500 zł do 20 000 zł.

Omenaa Mensah to charyzmatyczna osobowość telewizyjna, która od ponad dwunastu lat współpracuje ze stacjami TVN, TVN24 i TVN METEO ACTIVE. Jest założycielką i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą gospodarczą, czy kulturalną pomiędzy Polską i Afryką. Od ponad trzech lat z sukcesem działa także w branży meblowej. Jej firma Ammadora produkuje oryginalne meble na zamówienie. Omenaa kreując swoje meble łączy antyki, rzeźbę, czy malarstwo z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu powstają niepowtarzalne działa sztuki, które wnętrzu dodają charakteru i odzwierciedlają wyrafinowany smak jego właściciela. Jej zamiłowanie do designu doceniają także producenci programu "Domy gwiazd", w którym od blisko dwóch lat pojawia się w roli współtwórczyni i prowadzącej. Najnowszy sezon programu emitowany jest od początku lutego na antenie DOMO+.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH