Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Elegancką sypialnię urządzono w bieli i szarościach. Ten duet barw zdobi zarówno ściany, jak i łoże z tapicerowanym wezgłowiem. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz.

Elegancką sypialnię urządzono w bieli i szarościach. Ten duet barw zdobi zarówno ściany, jak i łoże z tapicerowanym wezgłowiem. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 sie 2015 20:13 (aktualizacja: 20 sie 2015 08:20)

Szara sypialnia. 15 modnych aranżacji

Szary to najmodniejszy kolor w tym sezonie. Zobaczcie jak prezentuje się w sypialni.

Jeśli jeszcze nie wiecie w jakim kolorze urządzić modną, a przy tym elegancką sypialnię - postawcie na szarości. To  najmodniejsze w tym roku kolory stosowane w aranżacji wnętrz. I nic w tym dziwnego, skoro prezentują się naprawdę dobrze.

Szary kolor doskonale sprawdzi się jako tło dla całej aranżacji. Ściany pomalowane szarą farbą staną się doskonałą kanwą dla dalszej aranżacji. To dlatego, iż szarości są najbardziej neutralnymi barwami z całej palety, a co za tym idzie dobrze wchodzą w interakcje z pozostałymi kolorami. Dobrze się komponuje zarówno z intensywnymi kolorami - jak czerwień czy turkus, ale też płynnie łączy się z bielami, czernią a nawet beżami i brązami.

Ciekawie będą się także prezentować inne dekoracje ścian w tym modnym kolorze. Mogą to być zarówno zdobne tapety, jak i płyty imitujące beton. Te pierwsze, dzięki niezwykle subtelnym wzorom, podkreślą elegancki charakter kreowanej przestrzeni. Te drugie pozwolą zbudować we wnętrzu softloftowy klimat.

Szary to także idealny kolor na wybarwienie tapicerki naszego łóżka, a także dodatków: jak zasłony, poduchy czy narzuta. Dekoracja łóżka skomponowana w tej palecie barw to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA