Pościel

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Pościel "Ahoj" z nadrukiem kotwicy. Pokładowe deski na poduszkach i kołdrze doskonale sprawdzą się w sypialni urządzonej w marynistycznym stylu. Fot. Hug The Stuff.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
06 lis 2014 09:56

Tkaniny do sypialni: unikatowa pościel

Oryginalne, niekonwencjonalne pomysły to znak rozpoznawczy polskiej marki Hug The Stuff. Dekoracyjna pościel oraz poduszki dekoracyjne mogą stać się ciekawą ozdobą każdej sypialni!

Projektantki z Hug The Stuff proponują oryginalną, miłą w dotyku pościel, która zachwyca ciekawymi pomysłami, obok których nie można przejść obojętnie. Marka Hug The Stuff dąży do tego, aby w przytulny sposób poprawić jakość relaksu. Skoro znaczą część naszego życia spędzamy w łóżku, dobrze byłoby przywiązywać większą wagę do pościeli, w której śpimy. Mamy tu na myśli wysoką jakość materiałów, jak i ciekawe, niesztampowe wzornictwo, które nadaje klimat naszej sypialni. Według nas dużo ciekawiej spać pod imitacją blachy, drewna czy w towarzystwie oczytanego lwa. Nasze pościele są dla tych, którzy doceniają niebanalne i oryginalne pomysły. Inspiracje czerpiemy zewsząd, bardzo zależny nam na różnorodności naszych produktów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie - mówią projektantki.

W stale powiększającej się ofercie Hug The Stuff znajdziemy kilka wzorów pościeli oraz poduszek dekoracyjnych, wszystkie zaprojektowane z wielką starannością i dokładnie przemyślane. Każdy produkt w innej stylistyce i tematyce, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Warto dobry design wprowadzić do naszej sypialni! 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Szafiarra, 2014-11-14 07:18:03

    Wooow super! W końcu coś się w pościelach dzieje zamiast samych bohomazów i pościeli z kory w marketach! Brawo!

POLECAMY W SERWISACH