Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Geometryczne wzory połączone z pastelowymi odcieniami to ponadczasowe zestawienie, które doda charakteru każdej sypialni. Fot. Oyoy Design/Norsu.

Geometryczne wzory połączone z pastelowymi odcieniami to ponadczasowe zestawienie, które doda charakteru każdej sypialni. Fot. Oyoy Design/Norsu.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 06 sty 2015 08:15 (aktualizacja: 11 sty 2015 09:29)

Urządzamy sypialnię. Co będzie modne w 2015 roku?

Początek roku zazwyczaj przynosi wielką chęć zmian. Jeśli w najbliższym czasie planujesz metamorfozę sypialni, podpowiadamy jakie kolory, materiały i dekoracje będą modne w 2015 roku.

Podobnie jak w minionym 2014 roku wciąż modne będą dodatki, tkaniny w geometryczne wzory. Proste kombinacje figur w połączeniu z ciekawym kolorem potrafią stworzyć wyjątkowe wzory. Dekoracje, poduszki, zasłony  ozdobione ciekawą konfiguracją figur geometrycznych to sprawdzony pomysł na ponadczasową aranżację sypialni. 

W stronę Skandynawii

Inspiracje szeroko pojętym stylem skandynawskim możemy spotkać coraz częściej. Meble, tkaniny, dodatki, które łączy prostota i funkcjonalność doskonale wpisują się w aranżację każdej sypialni. Naturalne materiały, jasne barwy stwarzają miejsce idealne do odpoczynku i regeneracji sił.

Inspiracja naturą

Zarówno meble jak i tkaniny wykonane z naturalnych materiałów wciąż zaskakują nowymi wzorami i ciekawymi rozwiązaniami. Drewniane łózka, komody czy szafki nigdy nie wyjdą z mody. Widoczny rysunek drewna, ciekawe usłojenie w połączeniu z naturalnymi odcieniami wprowadzają do wnętrza spokój i harmonię. Naturalne barwy śmiało możemy wzbogacić modnymi odcieniami błękitu i zieleni, które doskonale sprawdzą się na dekoracyjnych poduszkach i narzutach.

 Indywidualne wnętrze

Wybierając dodatki do sypialni otaczamy się przedmiotami, które w jakimś  stopniu nas definiują. Motywujące napisy umieszczone w ozdobnych ramach, naklejki na ścianie, poduszki z napisami wciąż modnie będą się prezentować w naszych wnętrzach. Personalizacja przestrzeni, stworzenie miejsca, które w pełni oddaje charakter właściciela to kierunek, który pozwoli nam na stworzenie wyjątkowej sypialni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA