• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
07 maj 2010 12:53

Uśpiona niewinność

Biel ma wyłącznie pozytywne właściwości. Dlaczego więc nie zdecydować się na biel totalną, obecną w każdym kącie pokoju? No, może z małą kroplą innego koloru, ale tylko symboliczną.

Łóżko Ghost 80 E, proj. Paola Navone (Gervasoni), lekkie i efemeryczne. Zdejmowane pokrowce. Cena: od ok. 6.554 zł, MOOD.

MOOD łóżko
fot. MOOD

Wazon Eda, proj. Nendo (Arketipo), z wypalanej i szkliwionej ceramiki, skomponowany z metalowymi gałązkami. Wys. 186cm., cena: ok. 4.000 zł, Galeria Wnętrza.

Galeria Wnętrza wazon
fot. Galeria Wnętrza

Stolik Patch (Ligne Roset) udowadnia, że blat wcale nie musi być jeden. Ten ma trzy, dzięki czemu stwarza nowe możliwości zastosowań. Cena: ok. 2.200 zł, Galeria Wnętrza.

Galeria Wnętrza stolik
fot. Galeria Wnętrza

Nowość w ofercie marki Normann Copenhagen. Bardzo prosta, biała lampa wisząca Hang.

Normann Copenhagen lampa
fot. Normann Copenhagen

Krzesło Papyrus (Kartell) w kolorze kryształowym i o formie nawiązującej do wiklinowych foteli – mariaż, który chroni przed banałem. Cena: ok. 704 zł, ZOOM.

ZOOM krzesło
fot. ZOOM

Maskotka Mr. P – mięciutka i rozczulająca. Cena: ok. 45 zł, Plasticfantastic.

Plasticfantastic
fot. Plasticfantastic
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • baca, 2010-08-23 16:38:53

    Wnętrza w bieli są coraz bardziej popularne - ciekawe przykłady można zobaczyć też na przykład na forum domoklika. Jak dla mnie bardzo surowe i sterylne. Do zaakceptowania jedynie w katalogu - nie u siebie w mieszkaniu.

POLECAMY W SERWISACH