• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
09 paź 2009 09:48

White + colour

Dostojna biel może dla wielu wydać się nieco zbyt stonowana. Jeśli męczy lub dręczy Cię monotonia, mamy dla ciebie coś ekstra – prawdziwą witaminową bombę. 

Moduł w kształcie kubika z zaokrąglonymi kantami do dowolnego łączenia, zestawiania, łączenia, składania... idealny dla zapalonych konstruktorów i wielbicieli indywidualnych projektów. Cena: ok. 550 zł/szt., Kare Design.

Kare Design moduł
fot. Kare Design

Barwna i dynamiczna poszewka na poduszkę Lusy Kloss (proj. Cilla Ramnek) świetnie sprawdzi się zarówno w roli... narzędzia obrony i ataku podczas „poduszkowej wojny” jak i miękkiej przytulanki. Cena: ok. 16 zł, IKEA.

IKEA poszewka na poduszke
fot. IKEA

Inspiracją do stworzenia dywanu Pasanka (proj. Joanna Rusin) był kolorowy i dynamiczny folklor. Wykonany z ręcznie barwionych, barwnych pasków wełnianego filcu, sprawia wrażenie jakby się poruszał. Cena: ok. 6.020 zł, Joanna Rusin, www.zoomzoom.pl.

www.zoomzoom.pl dywan
fot. www.zoomzoom.pl

Zabawny i kolorowy Nudry Bird wybudzi nawet z najgłębszego snu, a do tego doda wnętrzu szczyptę lekkiego, humorystycznego charakteru. Cena: ok. 99 zł, Karlsson.

budzik
fot. Fnak.pl

Zaskakujące kształtem i soczystym kolorem biurko Baobab (proj. Philippe Starck) przypomina oryginalną rzeźbę. Do gustu przypadnie zwolennikom nowoczesnego, szalonego designu. Cena: ok. 11.170 zł, Vitra.

Vitra biurko
fot. Vitra

Wielokrotnie nagradzane i doceniane przez architektów na całym świecie krzesło Oh (proj. Karim Rashid) to interesująca propozycja do wnętrz nowoczesnych i oryginalnych. Cena: ok. 519 zł, Umbra.

Umbra krzesło
fot. Umbra

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH