Łóżko MOLA bukowe z oferty marki Beds.pl.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Łóżko MOLA bukowe z oferty marki Beds.pl.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Beds.pl
02 lip 2015 12:29

12 pomysłów na modną sypialnię w drewnie

Jeśli mowa o jakości – meble drewniane nie mają sobie równych. Nadal cieszą się one dużą popularnością, a producenci mebli drewnianych już dawno odeszli od tradycyjnych, prostych brył i naturalny surowiec przeistaczają w meble o modernistycznej formie. Meble, które zachwycają.

Za przykład zjawiska, jakim jest wykorzystanie tradycyjnego i znanego od wieków surowca – drewna do konstruowania nowoczesnych mebli i wykorzystywania ich do tworzenia modernistycznych aranżacji – posłużą nam łóżka i sypialniane przestrzenie.

Po pierwsze: konstrukcja

Wszystko zaczyna się od pomysłu. To na jego podstawie tworzona jest konstrukcja mebla, którą potem, każdy wprawny fachowiec jest w stanie przełożyć na rzeczywistość – stworzyć mebel według projektu architekta. Ciekawy zagłówek, niesymetryczna budowa, interesujące nogi – przeróżne modele łóżek tylko czekają na to, aby zaistnieć w nowoczesnych wnętrzach.

Po drugie: aranżacja

To właśnie aranżacja odgrywa niezwykle istotną rolę. Łóżko króluje w sypialni, ale musi być odpowiednio „opakowane”. Kolor ścian, dodatki: dywan, koc, poduszki – to szczegóły są autorem sukcesu całości. A, jak wiadomo, w pięknych wnętrzach i życie jest piękniejsze.

Po trzecie: ponadczasowość

Kupując drewniane łóżko, nawet, jeśli cechuje je oryginalny, nietradycyjny design mamy pewność ponadczasowości mebla. Łączy się ona z wysoką jakością, którą doceniać można przez wiele lat, podczas których łóżko będzie równie piękne, jak w dniu zakupu. Drewno, jako nieśmiertelny surowiec jest tego gwarancją.

Więcej na:

POLECAMY W SERWISACH