Łóżko Fabrizzio dostępne jest w skórze i tkaninie. Posaida także pojemnik na pościel. Fot. Agata Meble.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Łóżko Fabrizzio dostępne jest w skórze i tkaninie. Posaida także pojemnik na pościel. Fot. Agata Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
10 lut 2016 11:36

12 pomysłów na szarą sypialnię

Kolor szary na dobre zadomowił się we wnętrzach naszych domów. Szczególnie dobrze prezentuje się w sypialni.

Moda na szarości w aranżacji wnętrz nie przemija. Nic dziwnego. Kolor szary posiada wiele zalet, które w aranżacji wnętrz są wręcz nie do przecenienia. Najistotniejszą z nich wydaje się być jego uniwersalność. Szary to idealny kolor dla tradycjonalistów, ceniących sprawdzone rozwiązania, ale też dla osób lubiących zmiany. Wystarczy zmienić dekoracje, zasłony czy dodatki by doskonale znane nam wnętrze nabrało zupełnie innego wyglądu.

Szarości możemy wprowadzić do sypialnianych wnętrz w różnorodny sposób. Warty przemyślenia jest zakup łóżka obitego szarą tkaniną. Mebel jest nie tylko wygodny, wprowadza także do wnętrza przytulny i ciepły klimat. Na rynku dostępne są także łóżka, które umożliwiają łączenie kilku kolorów tkanin w ramach jednego modelu. Takie rozwiązanie jest znakomitą opcją dla wielbicieli oryginalnych, zaskakujących rozwiązań.

Inny pomysłem na szarości w sypialni jest wykończenie ściany w tej kolorystyce. Tu także paleta kolorystyczna jest bardzo szeroka. Może być chłodna lub ciepła w zależności od przewagi brązowego koloru. W sypialni pięknie zaprezentują się szarości chłodne ze szczyptą koloru niebieskiego, ale też te cieplejsze oscylujące w kierunku beżu.

Kolor ten możemy najczęściej spotkać w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, wyposażonych w proste przedmioty o dopełniającym znaczeniu, jednak szarości to także świetna baza dla stylowych i eleganckich aranżacji. Połączenie szarych odcieni oraz struktur dekoracyjnych dodaje wnętrzu głębi. To zestaw barw, który sprawdzi się także w małych lub wąskich pomieszczeniach, ale najlepiej prezentuje się "skąpany" w dużej ilości światła dziennego lub sztucznego. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH