Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zagłówek zdobiony odważnym graficznym wzorem nadaje styl temu wnętrzu. Skrzynia wykończona tym samy materiałem sprawia, że całość prezentuje się harmonijnie. Fot. Dekoria.

Zagłówek zdobiony odważnym graficznym wzorem nadaje styl temu wnętrzu. Skrzynia wykończona tym samy materiałem sprawia, że całość prezentuje się harmonijnie. Fot. Dekoria.
  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 gru 2015 09:00 (aktualizacja: 11 gru 2015 11:39)

15 pomysłów na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem

Łóżka z tapicerowanym zagłówkiem posiadają wiele zalet. Nie tylko pięknie ozdabiają wnętrze sypialni, są także bardzo funkcjonalne.

Łóżka z zagłówkiem obitym dekoracyjną tkaniną nie wychodzą z mody. Ich wybór w polskich sklepach jest bardzo zróżnicowany. Nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o kolor oraz wykończenie tkaniny obiciowej. Mogą być one dekorowane różnego rodzaju pikowaniami i przeszyciami lub dekoracyjnymi kryształkami. Wykonane są zarówno z delikatnego materiału, eleganckiej w wyglądzie skóry. 

Łóżko z zagłówkiem warto ustawić w centralnym punkcie sypialni, tak by odpowiednio go wyeksponować. Może on bowiem stanowić piękną ozdobę całego wnętrza i pełnić rolę mocnego akcentu, który nada styl całemu wnętrzu.  

Tapicerowany zagłówek nie tylko efektownie wygląda, ale również zapewnia wygodę we wnętrzu sypialni. Dzięki temu, że jest wysoki i miękki, można swobodnie oprzeć na nim plecy, np. podczas czytania książki w łóżku. Inną nie mniej ważną zaletą jest to, że świetnie chroni ścianę przed zabrudzeniami. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA