Kolekcja mebli Simple. Fot. Vox

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolekcja mebli Simple. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 sty 2018 11:21

3 pomysły na przytulną sypialnię

Piękne, uporządkowane i przytulne – takie powinno być miejsce stworzone z myślą o wypoczynku.

Dobrze urządzona sypialnia powinna spełniać wszystkie nasze oczekiwania i być miejscem, gdzie odpoczywać będzie zarówno nasze ciało, jak i umysł. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by miejsce to było nie tylko przytulne, ale też dobrze zagospodarowane, by nic co zbędne nie rozpraszało naszej uwagi. Proces projektowania sypialni wcale nie musi być trudny, zwłaszcza jeśli wcześniej dobrze przemyślimy sobie nasze oczekiwania. Przed rozpoczęciem urządzania warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań – jakie kolory lubimy, jakie tkaniny chcielibyśmy zastosować, jakie meble są nam potrzebne i jak chcielibyśmy je ustawić. Dobry plan będzie idealną bazą do stworzenia wyjątkowej aranżacji,

Sypialnia też może być funkcjonalna

Uporządkowane wnętrza dają nam poczucie bezpieczeństwa i wprowadzają w dobry nastrój. Dlatego niezwykle ważne jest, żeby urządzając je pamiętać o funkcjonalności i nie przesadzać z ilością eksponowanych bibelotów – zwłaszcza w sypialni. Jeśli jednak posiadamy wiele drobiazgów wcale nie musimy ich wyrzucać. Wystarczy wiedzieć, gdzie je schować. Dzięki modnym koszom i pudłom do przechowywania z promocyjnej oferty Black Red White, unikniemy bezmyślnego ustawiania przedmiotów na komodach i regałach, organizując je sprytnie w specjalnych pojemnikach i wizualnie porządkując przestrzeń.

Strefa snu – jeszcze bardziej komfortowa

Każdy przyzna, że najlepiej śpi się we własnym łóżku. Często mamy też swój ulubiony komplet pościeli, poduszkę czy koc, który chroni przed zimnem w chłodne wieczory. Te z pozoru drobne rzeczy dają nam poczucie bezpieczeństwa. Wybierając je warto zadbać o to, by były jak najbardziej komfortowe, delikatne i miłe w dotyku, tak by nie podrażniały skóry. W promocyjnej ofercie Black Red White znajdziemy przytulne tekstylia, które odmienią nasze łóżka w prawdziwą oazę relaksu, w tym m.in. komplety pościeli z miękkiej satyny bawełnianej, które przyjemnie otulą nas w chłodne zimowe wieczory.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • assia_jnem, 2018-01-23 11:35:17

    Przepiękne sa te sypialnie. Uwielbiam takie kolory. Mi udało się znaleźć świetne łóżko i materac na meble marzenie i w końcu po latach tez mam przytulną sypialnię, w kolorach które kocham o której zawsze marzyłam. ;)
  • assia_jnem, 2018-01-23 11:34:49

    Przepiękne sa te sypialnie. Uwielbiam takie kolory. Mi udało się znaleźć świetne łóżko i materac na meble marzenie i w końcu po latach tez mam przytulną sypialnię, w kolorach które kocham o której zawsze marzyłam. ;)

POLECAMY W SERWISACH