Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesne, a jednocześnie niezwykle eleganckie szare łóżko Kalipso marki New Elegance Furniture z tapicerowanym zagłówkiem. Fot. New Elegance Furniture

Nowoczesne, a jednocześnie niezwykle eleganckie szare łóżko Kalipso marki New Elegance Furniture z tapicerowanym zagłówkiem. Fot. New Elegance Furniture
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 14 kwi 2016 11:32 (aktualizacja: 15 kwi 2016 11:07)

5 pomysłów na łożko z zagłówkiem

Tapicerowany czy nie? Wysoki i dekoracyjny czy tylko dyskretnie podniesiony? Jaki zagłówek łóżka podoba się Wam najbardziej?

Efektywny i komfortowy sen to istota wypoczynku. Właśnie dlatego, wagę powinniśmy przywiązać do wyboru łóżka oraz materaca. Odpowiednio dobrany materac to inwestycja w nasze zdrowie. Warto pomyśleć o produkcie dwustronnym, ponieważ taki posłuży nam przez długie lata. Ale dla naszego komfortu i przyjemności oraz efektywnego relaksu znaczenie ma również rama łóżka oraz jego zagłówek. Przecież w łóżku nie tyko śpimy, ale także odpoczywamy! Zagłówek, wygodny i ergonomiczny sprawdzi się podczas czytania, oglądania, telewizji czy rozmów z bliską osobą. 

Może być pikowany, lekko odchylony, z ruchomymi zagłówkami i opuszczanym stolikiem pośrodku (!), na którym można postawić kubek z gorącą herbatą. Zagłówek może mieć nawet wbudowane oświetlenie. A który pomysł najlepiej sprawdzi się w waszej sypialni?

.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA