Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble Ceposi w których dominują proste meble to zestaw, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Fot. Huelsta.

Meble Ceposi w których dominują proste meble to zestaw, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Fot. Huelsta.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 10 wrz 2014 10:05

Białe meble do sypialni. Najciekawsze propozycje

Białe meble świetnie komponują się z każdym kolorem ścian. W łatwy sposób możemy dobrać do nich dodatki i tkaniny. Zapraszamy do obejrzenia aranżacji sypialni z białymi łóżkami, komodami i szafami.

Jasne meble doskonale sprawdzą się zarówno w małych jak i większych sypialniach. Nie będą przytłaczać wnętrza, śmiało możemy łączyć je  z wieloma kolorami. W zestawieniu z jasnymi barwami stworzą harmonijne, łagodne wnętrze, natomiast w zestawieniu z ciemnymi ścianami biel mebli zostanie lepiej wyeksponowana dzięki silnemu kontrastowi.

Biel jest kolorem ponadczasowym i eleganckim. Jeśli urządzamy sypialnię w stylu nowoczesnym możemy sięgnąć po białe meble lakierowane na wysoki połysk. Powierzchnia frontów odbija światło, dzięki czemu przestrzeń optycznie nam się powiększa. Ciekawie wyglądają także fronty w których biel połączono z dekorami z naturalną strukturą i barwą drewna, takie zestawienie ociepli wnętrze sypialni.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA