Meble Ceposi w których dominują proste meble to zestaw, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Fot. Huelsta.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Meble Ceposi w których dominują proste meble to zestaw, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Fot. Huelsta.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
10 wrz 2014 10:05

Białe meble do sypialni. Najciekawsze propozycje

Białe meble świetnie komponują się z każdym kolorem ścian. W łatwy sposób możemy dobrać do nich dodatki i tkaniny. Zapraszamy do obejrzenia aranżacji sypialni z białymi łóżkami, komodami i szafami.

Jasne meble doskonale sprawdzą się zarówno w małych jak i większych sypialniach. Nie będą przytłaczać wnętrza, śmiało możemy łączyć je  z wieloma kolorami. W zestawieniu z jasnymi barwami stworzą harmonijne, łagodne wnętrze, natomiast w zestawieniu z ciemnymi ścianami biel mebli zostanie lepiej wyeksponowana dzięki silnemu kontrastowi.

Biel jest kolorem ponadczasowym i eleganckim. Jeśli urządzamy sypialnię w stylu nowoczesnym możemy sięgnąć po białe meble lakierowane na wysoki połysk. Powierzchnia frontów odbija światło, dzięki czemu przestrzeń optycznie nam się powiększa. Ciekawie wyglądają także fronty w których biel połączono z dekorami z naturalną strukturą i barwą drewna, takie zestawienie ociepli wnętrze sypialni.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ceramika design, 2014-09-13 02:09:15

    Idealnie dobrana podłoga do koloru mebli i ścian. Podobny kolor deski ma też opoczno, w kolekcji allwood.

POLECAMY W SERWISACH