Sypialnia Cutaro to stonowane połączenie bieli oraz elementów wykonanych z drewna. Całość prezentuje się elegancko i bardzo stylowo. Fot. Huelsta.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Sypialnia Cutaro to stonowane połączenie bieli oraz elementów wykonanych z drewna. Całość prezentuje się elegancko i bardzo stylowo. Fot. Huelsta.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
04 lut 2015 09:35

Białe meble ocieplone drewnem. Zobacz propozycje do sypialni

Biel dodaje nowoczesnego charakteru, drewno wprowadza przytulną atmosferę. Połączenie obu tych materiałów tworzy wyjątkowe meble, które świetnie sprawdzą się w każdej sypialni.

Duet bieli i odcieni drewna to modne, uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sypialni. Takie połączenie stanowi udany kompromis między nowoczesnym i klasycznym wyborem mebli.

Białe meble często wykonane są z płyt o wysokim połysku, przez co mogą wydać się zbyt chłodne do stworzenia przytulnego miejsca jakim powinna być sypialnia. Z kolei meble wykonane całkowicie z drewna zastosowane zwłaszcza w małych pomieszczeniach mogą przytłoczyć wnętrze. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest połączenie bieli i drewna, które znakomicie wyeksponuje zalety obu tych materiałów. Ciekawy rysunek drewna w zestawieniu z bielą stworzy spokojną, stonowaną i piękną kompozycję.

Biel w połączeniu z dekorami w odcieniu drewna to sprawdzony pomysł na ponadczasową aranżację sypialni - bez względu na metraż. Takie zestawienie kolorystyczne sprawie, że wnętrze będzie ciepłe i przytulne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH