Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble do sypialni Raflo charakteryzują się delikatnym, jasnym odcieniem drewna i zdobionymi bokami brył. Ryflowane brzegi dodają całej kolekcji jeszcze większej naturalności. Fot. Black Red White.

Meble do sypialni Raflo charakteryzują się delikatnym, jasnym odcieniem drewna i zdobionymi bokami brył. Ryflowane brzegi dodają całej kolekcji jeszcze większej naturalności. Fot. Black Red White.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 wrz 2015 12:38 (aktualizacja: 15 wrz 2015 09:02)

Ciepła sypialnia. Zobacz jak urządzić przytulne wnętrze

Nie ma nic przyjemniejszego, niż wieczorny odpoczynek w przytulnej sypialni. Zobaczcie jak ją urządzić, aby była komfortowa i ciepła.

Sypialnia jest miejscem, do którego wprowadzamy najwięcej ciepła. Nic dziwnego, bowiem wypoczywanie w przytulnym wnętrzu, pozwala szybciej naładować baterie na kolejny dzień. 

Jeśli nie zachwyca Was surowy klimat nowoczesnych wnętrz, wybierzcie przytulny styl klasyczny. Aby stworzyć ciepłą aranżację sypialni, producenci polecają kolekcje mebli z dekorem drewna i naturalne materiały. Doskonałym pomysłem może okazać się drewniane łóżko z zagłówkiem tapicerowanym miękką tkaniną. Ociepli ona wnętrze i doda mu również elegancji. 

Skutecznym sposobem na przytulną sypialnię są przyjemne, miękkie dodatki. Zasłony z grubo plecionej tkaniny, miękka narzuta na łóżko oraz puszyste poduszki. Warto również zadbać o ciepłą podłogę. Stawanie rano bosymi stopami na zimną posadzkę może być wyjątkowo nieprzyjemne. Warto więc zrezygnować z płytek podłogowych na rzecz desek lub paneli. Bezpośrednio przy łóżku można również położyć mięsisty, przytulny dywanik. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA