Domowa garderoba: szafa Nadir. Fot. Black Red White

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Domowa garderoba: szafa Nadir. Fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 marz 2018 08:41

Domowa garderoba - zaprojektuj idealną szafę

Każda kobiety marzy o idealnej szafie, w której będzie mogła ukryć całą swoją garderobę.

Wystarczy jedno spojrzenie i już wiesz, co na siebie włożyć. Swetry, sukienki, akcesoria, obuwie i wszystko na swoim miejscu. Jak wybrać mebel, który sprosta tak wielu wyzwaniom? Zaprojektuje sama szafę idealną, na swoją miarę.

Dla wszystkich osób, które stanęły przed trudnym wyborem perfekcyjnej szafy i powstał intuicyjny konfigurator szaf Nadir, dzięki któremu domowi projektanci mogą wirtualnie stworzyć swoją wymarzoną szafę oraz wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania, spośród wielu dostępnych opcji. Można wybrać idealną szerokość i dopasować ją do wielkości wnętrza z dokładnością do 10 cm. Bogata rozmiarówka zaczyna się od 150 cm, a kończy na 260 cm (rozmiary rosną co 10 cm). Aż 12 dostępnych szerokości pozwoli idealnie dopasować szafę do dostępnej przestrzeni, a także wielkości garderoby.

Wygląd szafy Nadir możemy dopasować do stylu, w jakim urządzona jest sypialnia czy garderoba. Kolorystykę frontów możemy wybrać spośród siedmiu dostępnych zestawień, w których przewijają się barwy naturalnego drewna, bieli, czy dekoracyjne akcenty w postaci wstawki o barwie czarnego brązu. Jeśli wnętrze jest małe możemy je optycznie powiększyć, wyposażając szafę w taflę dużego lustra.

Zdecyduj, co będzie Ci potrzebne, wybierając własną kombinację elementów dodatkowych. Jeśli jesteś fanką eleganckich szpilek kosze na obuwie pomogą je wygodnie zorganizować. Wśród dostępnych rozwiązań można znaleźć jeszcze patent na wiecznie pomięte spodnie w postaci specjalnego wieszaka, głębokie wysuwane kosze, organizery na akcesoria, takie jak apaszki, muszki czy bransoletki.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH