• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 maj 2009 09:33

Ekstrawagancka kreacja

Kobiety są wymagające i nie lubią kompromisów. Kiedy już decydują się na szafę garderobianą z prawdziwego zdarzenia czy garderobę, jako oddzielne pomieszczenie, nie pozostawią jej samej sobie. Stworzą dla niej kontekst. I to jaki!

 Wnętrze garderoby powinno być doskonale zorganizowane i dostosowane do potrzeb jej użytkowniczki. Jeśli chodzi o systemy wyposażenia szaf, jest w czym wybierać.

Komandor garderoba
fot. Komandor

Dywan Cristal z kolekcji Avant-Garde inspirowany modą lat 60. i 70. Rzucone pod nogi klejnoty, rozczulą niejedną kobietę. Cena: ok. 1.143 zł (200x300 cm).

Agnella dywan
fot. Agnella

Manekin Ludmilla to inspirujący dodatek. Umieszczając go w swoim buduarze bez wątpienia bardziej zastanowimy się nad własnymi kreacjami... Trudno nie podchwycić jego awangardowego stylu...

Alta Moda manekin
fot. Alta Moda

Mozaika Galaxy Red w kolorze namiętniej czerwonej szminki. Rozwibruje i ożywi wnętrze. Cena: ok. 449 zł /m2.

Ardea mozaika
fot. Ardea

Warto „wpuścić” piękne tkaniny wszędzie tam, gdzie to możliwe. Te z kolekcji Tanjore (Osborne & Little) podbiły serce, a potem weszły w trwały związek z barokowym parawanem. Cena: ok. 1.190 zł/mb (szer 128 cm).

Finezja Studio parawan
fot. Finezja Studio

Krzesło to stworzy idealny duet z toaletką. Niespotykana rama z motywem słońca czyni z niego mebel unikalny i czarujący.

Interia Making Spaces
fot. Interia Making Spaces

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH