Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sypialnia New York inspirowana stylem hotelowym. Jej prosta forma, subtelna elegancja i minimalistyczny design zapewnia zdrowy i mocny sen, jak po dalekiej podróży. Fot. Stolwit.

Sypialnia New York inspirowana stylem hotelowym. Jej prosta forma, subtelna elegancja i minimalistyczny design zapewnia zdrowy i mocny sen, jak po dalekiej podróży. Fot. Stolwit.
  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 paź 2015 12:30 (aktualizacja: 28 paź 2015 10:51)

Elegancka sypialnia. 12 stylowych nowości

Stylowe meble świetnie urozmaicają aranżację sypialni. Ich wybór na rynku jest bardzo zróżnicowany. Zobaczcie kilka najmodniejszych przykładów.

Aby urządzić sypialnię z gustem i klasą, warto sięgnąć po meble klasyczne i stylizowane. Nadają one aranżacjom niebywałej elegancji i wizualnie "podnoszą ich wartość".

Wybór kolekcji, które pomogą stworzyć eleganckie wnętrze sypialni, w polskich sklepach jest bardzo bogaty. Do wyboru mamy zestawy wyróżniające się typowo klasyczną stylistyką, jak też modele bardziej delikatne w formie meble charakteryzujące się prowansalską urodą i wdziękiem. Wybór kolekcji uzależniajmy od naszych preferencji. Od tego czy wolimy lekkie i jasne aranżacje, czy też chcemy urządzić sypialnię drewnianymi meblami, ale o ciężej stylistyce. 

Jeśli podoba wam się stylizacja w iście pałacowym, klimacie, nie musicie z niej rezygnować, nawet jeśli wasza sypialnia jest mała. W sklepach mamy do wyboru kolekcje bogato zdobione zaprojektowane z myślą o dużych przestrzeniach, ale też zestawy, których tradycyjny image uległ zmianom. Wzory i zdobienia takich kolekcji pozostały bez zmian, natomiast bryły nie są już tak ciężkie i przytłaczające, dlatego swobodnie komponują się z mniejszymi powierzchniami.

Zobaczcie stylowe meble do sypialni, które aktualnie możemy znaleźć w polskich sklepach meblowych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA