Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sypialnia Dream. Jasne fronty w kolorze klonu nida dodają wnętrzu przytulności. W kolekcji znajdziemy pojemne szafy oraz łóżka dostępne w trzech rozmiarach. Fot. Black Red White.

Sypialnia Dream. Jasne fronty w kolorze klonu nida dodają wnętrzu przytulności. W kolekcji znajdziemy pojemne szafy oraz łóżka dostępne w trzech rozmiarach. Fot. Black Red White.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 02 sty 2015 09:47 (aktualizacja: 05 sty 2015 08:41)

Jasne meble do sypialni. Zobacz propozycje producentów

Meble w sypialni dyktują charakter wnętrza. Klasyczne czy nowoczesne? Z wyraźnym rysunkiem drewna czy całkowicie białe? Przedstawiamy najciekawsze propozycję kolekcji mebli do sypialni w jasnych kolorach.

Jasne kolory mebli świetnie sprawdzą się w każdej sypialni. Białe, kremowe czy w kolorze drewna stanowią uniwersalne rozwiązanie do wszystkich wnętrz bez względu na metraż. Do wyboru mamy wiele kolekcji, w których znajdziemy gotowe rozwiązania. Jasne łóżka, komody, szafki nocne w połączeniu z kolorowymi dodatkami czy wzorzystą tapetą pozwolą stworzyć naprawdę wyjątkowe wnętrze.

Jasne meble możemy łączyć z jasnymi kolorami ścian, dzięki czemu nawet małe wnętrze będzie prezentowało się lekko i przestronnie. Taka aranżacja sprawi również, że sypialni wyda się optycznie większa.

Natomiast zestawienie jasnych kolorów z ciemniejszymi barwami ścian czy dekoracyjną tapetą stworzy ciekawy kontrast, który podkreśli nam wzór oraz linię mebli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA