Klimatyczna sypialnia w stylu skandynawskim. Fot. BRW

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Klimatyczna sypialnia w stylu skandynawskim. Fot. BRW
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
23 kwi 2017 08:59

Klimatyczna sypialnia w stylu skandynawskim

Białe meble w sypialni wcale nie muszą oznaczać nudy i chłodu. Właśnie w takiej tonacji powstała, utrzymana w modnym skandynawskim stylu, nowa kolekcja Stockholm od Black Red White.

System składa się z 4 elementów: łóżka, szafki nocnej, komody i przestronnej szafy. Meble z kolekcji utrzymane są w kolorze białej sosny andersen oraz ciemnego dębu sonoma.

Klimatyczna sypialnia Stockholm spełni oczekiwania zwolenników jasnych, rozświetlonych wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Delikatna biel mebli, ciemne blaty, markowe akcesoria oraz oryginalne detale w postaci ozdobnych listew wyróżniają sypialnię Stockholm na tle innych dostępnych kolekcji.

Elementy sypialni umożliwiają funkcjonalne zagospodarowanie pomieszczenia przeznaczonego zarówno do komfortowego wypoczynku, jak i pomysłowej organizacji garderoby. W kolekcji można znaleźć szafkę nocną, która jest idealnym dopełnieniem dwuosobowego łóżka.

Zgrabna komoda, pozwoli umieścić osobiste rzeczy w jednym miejscu, a przestronna pięciodrzwiowa szafa pomieści każdy element nawet najbardziej nietypowej garderoby. Zwiększeniu komfortu użytkowania mebli będzie służyć system cichego domykania frontów – zarówno w zawiasach, jak i w prowadnicach szuflad.

Znakiem rozpoznawczym kolekcji Stockholm są metalowe uchwyty, bielone elementy i charakterystyczne listwy na frontach mebli oraz wezgłowiu łóżka. Takie zestawienie pozwala stworzyć wnętrze w klimatycznym, prostym i typowo skandynawskim stylu.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Aśka, 2017-04-04 09:33:07

    Bardziej mi sie drewno kojarzy ze stylem skandynawskim drewno, zawsze podobały mi się jasne wnętrza, a do tego ciemniejszy akcent na przykład w postaci podłogi.

POLECAMY W SERWISACH