Komodę z kolekcji Roxette połączono z otwartymi, praktycznymi półkami. Połyskujące, białe fronty zestawiono z elementami w kolorze ciemnego dębu. Fot. Forte.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Komodę z kolekcji Roxette połączono z otwartymi, praktycznymi półkami. Połyskujące, białe fronty zestawiono z elementami w kolorze ciemnego dębu. Fot. Forte.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
22 sty 2015 10:48

Komoda w sypialni. Wybierz swój model

Odpowiednia ilość miejsca na przechowywanie pozwala nam na utrzymanie porządku w sypialni. Poza pojemną szafą warto znaleźć miejsce na praktyczną komodę, która pozwoli uporządkować wiele rzeczy.

Wielkość oraz rodzaj komody powinniśmy dopasować do własnych potrzeb. Przed zakupem warto zastanowić się, czy potrzebujemy więcej szuflad czy półek, jakie rzeczy będziemy przechowywać wewnątrz. Jeśli określimy jakie funkcje będzie pełnić komoda wybierzmy odpowiedni kolor oraz wielkość. Starajmy się zachować spójność między wszystkimi elementami znajdującymi się w sypialni. We wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu komoda może stać się dekoracyjnym meblem, który będzie ważnym elementem wystroju, We wnętrzach nowoczesnych doskonale sprawdzą się proste bryły, delikatne uchwyty, gładkie fronty.

Akcesoria do przechowywania

Odpowiednia organizacja w szufladach i na półkach wewnątrz komody pozwoli nam na utrzymanie porządku. Pomogą nam w tym odpowiednio dobrane pudełka, pojemniki z przegrodami sprawią, że każda rzecz będzie miała własne miejsce, dzięki czemu unikniemy bałaganu. 

.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH