• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
07 maj 2009 10:56

Kropla egzotyki

Kropla egzotyki nie zaszkodzi nawet w sypialni. Wystarczy zamknąć oczy, a Czarodziejski Dywan zabierze nas w daleką, niezapomnianą podróż.

Tajemnicza gra barw w sypialni z kolekcji Kokeshi (Meble Vox) przenosi nas do Japonii. Meble wykonano z tworzyw naturalnych, a ich fronty m.in. z bambusa. Ceny: Łóżko – ok. 1.179 zł, szafa 3-drzwiowa – ok. 2.399 zł, stolik nocny – ok. 399 zł, lampa wysoka – ok. 999 zł, pościel Tokio – ok. 199 zł, narzuta Line – ok. 399 zł.

Meble Vox
fot. Meble Vox

Po dywanie z kolekcji Allegra z prawdziwą przyjemnością chodzi się „na bosaka”. Jest utkany z przędzy szenilowej, która daje mu wyjątkową miękkość. Cena: ok. 3.419 zł.

Garin dywan
fot. Garin

Usiąść i oddać się marzeniom... O dalekich krajach, gdzie czarodzieje przechadzają się po magicznych ogrodach. Krzesło z kolekcji Cupra, obite shakirą, swoim oryginalnym kształtem, przywodzi na myśl tajemnicze, nieodkryte lądy. Cena: ok. 1 490 zł.

Almi Decor krzesło
fot. Almi Decor

Przyciąga wzrok prostotą kształtów i ciepłem drewna. Zestaw (łóżko z szafkami) z kolekcji Koli ukołysze do snu nawet najbardziej niestrudzonego poszukiwacza przygód. Cena: ok. 2.110 zł.

STwD łóźko
fot. STwD

Światło spod słodkiego jak pomarańcza abażura, roztoczy w sypialni pełną ciepła aurę. Ogrzeje nas, gdy lato będzie już tylko pięknym, gorącym wspomnieniem. Cena: ok. 2.074 zł.

BoConcept lampa
fot. BoConcept

Poducha Cushion o oryginalnym wzorze i ciepłej, „południowej” kolorystyce. Idealny „wywoływacz” słodkich snów o dalekich, egzotycznych podróżach. Cena: ok. 235 zł.

BoConcept poduszka
fot. BoConcept

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH