Łóżko kontynentalne Korfu. Fot. Comforteo
Łóżko kontynentalne Korfu. Fot. Comforteo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
10 paź 2017 12:45

Łóżko kontynentalne: nowość dla indywidualistów

Łóżka kontynentalne to oryginalna propozycja dla osób lubiących podkreślać swój indywidualizm.

Kontynentalna konstrukcja łóżek od wielu lat zdobywa serca i ciała mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Skandynawii i Europy Zachodniej. Gwarantuje ona najwyższy komfort spania idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Łóżka kontynentalne sprawdzają się w domach, jak i w luksusowych hotelach. Korfu, rozwiązanie marki Comforteo, nie bez powodu swoją nazwę wzięło od górzystej greckiej wyspy.

3 warstwy dobrego snu

Korfu to wygodne i funkcjonalne łóżko o dużej powierzchni spania (160 lub 180 cm szerokości) dla osób, które lubią wychodzić poza schematy. Intrygująca, warstwowa kompozycja zamknięta w nowoczesnym designie podkreśli charakter minimalistycznych wnętrz. Łóżko kontynentalne Korfu zwraca na siebie uwagę nie tylko posągowym kształtem i wysokością, ale też lekko odchylonym zagłówkiem. Jego pionowe przeszycia i puszyste pikowanie podkreślają monumentalną bryłę łóżka.

Łóżko kontynentalne Korfu od Comforteo składa się z trzech progresywnie działających warstw. Najniżej znajdują się sprężyny bonellowe, które gwarantują wyjątkową elastyczność. Środkowa warstwa wypełniona jest sprężynami kieszeniowymi, które działają niezależnie od siebie. Na samym szczycie Korfu znajduje się odpowiednio dobrana nakładka, która umożliwia zaspokojenie indywidualnych potrzeb i upodobań.

Najważniejsze jest wypełnienie

Ważną rolę odgrywa podstawa łóżka kontynentalnego, czyli box. W przypadku Korfu jest to Bonell Box-Kolor. Materac sprężynowy połączony na stałe z solidną ramą podtrzymuje wyższe warstwy łóżka. Model ten wyróżnia elastyczność powierzchniowa. Oznacza to, że nacisk na jedną ze sprężyn powoduje ugięcie kolejnych.

Środkową warstwę stanowi materac Passion-Kolor. Jest to model wykonany ze sprężyn kieszeniowych, które zapewniają idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn ciała. Górna warstwa Korfu, czyli nakładka, dostępna jest w dwóch wersjach: Hard-Top oraz Soft-Top. 

Funkcja zamknięta w designie

Niezwykłą zaletą łóżka kontynentalnego Korfu jest połączenie bonellowej podstawy z dwoma trwałymi pojemnikami na pościel. Ich działanie wsparte jest mechanizmem podnośników gazowych. Ułatwia to podnoszenie i opuszczanie, które staje się proste i lekkie dla wszystkich użytkowników.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH