Zagłówek w kolekcji Spot by Vox zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania. Znajdują się w nim zamykane szafki oraz półka i drążek, do którego producent oferuje specjalne akcesoria. Fot. Meble Vox.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Zagłówek w kolekcji Spot by Vox zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania. Znajdują się w nim zamykane szafki oraz półka i drążek, do którego producent oferuje specjalne akcesoria. Fot. Meble Vox.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
08 sty 2016 13:21

Łóżko w sypialni. 12 modeli z ciekawym zagłówkiem

Sypialnia zyska zupełnie nowy styl, jeśli wstawimy do niej łóżko z dekoracyjnym zagłówkiem. Zobaczcie najciekawsze modele.

Decydując się na dekorację sypialni za pomocą zagłówka stajemy niekiedy przed koniecznością zakupu nowego łóżka. Producenci mebli oferują dziś wiele modeli, których zagłówki są tradycyjnie pikowane guzikami, a przeszycia mają kształt rombów lub formę pasów czy geometrycznych wzorów. Znajdziemy również modele tapicerowanie nietypowymi tkaninami, jak len czy jeans. W eleganckich wnętrzach sprawdzą się zagłówki pikowane kryształami, modne są dziś kamienie Swarovskiego lub też nity z postarzanego złota. 

Klienci coraz częściej poszukują funkcjonalnych rozwiązań toteż popularnym rozwiązaniem są dziś zagłówki/panele zintegrowane z ramą łóżka, które swoją wielkością znacznie przewyższają jego powierzchnię. Posiadają one nie tylko wbudowane szafeczki nocne, ale również półki ukryte między panelem, a ścianą lub oświetlenie, które wieczorami może zastąpić nam tradycyjną lampkę. Dostępne są zarówno w tak popularnej dziś bieli na wysoki połysk, jak również w ciepłych odcieniach drewna. 

Ci, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań, mogą także wykonać zagłówek na własną rękę bądź kupić gotowe elementy, które go stworzą. Jeśli marzy nam się zagłówek z kutego żelaza lub z litego drewna to raczej będzie się to wiązało z zakupem ramy łóżka. Jednak pikowane zagłówki lub tradycyjnie poszyte tkaniną można z powodzeniem zamówić w formie gotowych paneli do złożenia. Dzięki szerokiej gamie materiałów mamy możliwość zamówienia zagłówka w jednolitej kolorystyce bądź stworzyć patchwork. Idąc tym torem, możemy mieć pewność, że zagłówek będzie niepowtarzalny i oryginalny. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • lejdidi, 2016-01-19 13:47:18

    Te propozycje wystroju są wspaniałe.

POLECAMY W SERWISACH