Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesne łóżko z linii Senso II marki Agata Meble w kolorze jasnego drewna ociepli każdą sypialnię. Zaokrąglone krawędzie oraz ozdobne listewki nadają elegancki wygląd. Cena: 899 zł. Fot. Agata Meble.

Nowoczesne łóżko z linii Senso II marki Agata Meble w kolorze jasnego drewna ociepli każdą sypialnię. Zaokrąglone krawędzie oraz ozdobne listewki nadają elegancki wygląd. Cena: 899 zł. Fot. Agata Meble.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 19 maj 2015 09:31 (aktualizacja: 29 maj 2015 10:09)

Łóżko za mniej niż 1.000 zł – 15 propozycji

Szukacie wygodnego, ładnego a przy tym niedrogiego łóżka. Zapraszamy do naszego przeglądu, w którym znajdziecie aż 15 modeli, które kosztują mniej niż 1.000 zł.

Wyposażenie sypialni w dużej mierze zależy od metrażu, gustu oraz zasobności portfela. Jednak bez względu na wszystko w każdej sypialni musi znaleźć się łóżko – najważniejszy element aranżacji.

Centralnym punktem każdej sypialni jest łóżko, które przede wszystkim musi być wygodne. Zwróćmy uwagę także na stabilny stelaż, wygodny zagłówek i materac dopasowany do ciężaru ciała. Podczas zakupów „przymierzmy się” z materacem jeszcze w sklepie, aby mieć pewność, że będzie się dobrze układał i dostosuje się do sylwetki oraz naszej wagi.

Łóżko powinno odpowiadać także naszym gustom i współgrać z wyposażeniem wnętrza. Praktycznym rozwiązaniem jest zakup łóżka oraz pozostałych elementów z jednej kolekcji. To najprostszy sposób by osiągnąć harmonijny efekt.

Ciekawym rozwiązaniem jest także aranżacja, w której łóżko wyróżnia się kolorem lub stylem. Decydując się jednak na takie rozwiązanie, trzeba szczegółowo przemyśleć cały plan, by zamiast oryginalnego wystroju nie uzyskać wrażenia chaosu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA