Sypialnia Apollo marki New Elegance Furniture. Fot.  New Elegance Furniture

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Sypialnia Apollo marki New Elegance Furniture. Fot. New Elegance Furniture
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 kwi 2016 09:55

Luksusowa sypialnia: galeria zdjęć wyjątkowych aranżacji

Któż z nas nie chciałby się poczuć po królewsku we własnej sypialni? Luksusowe łoże z tapicerowanym zagłówkiem, kryształowy żyrandol i wytworna toaletka to spełnienie marzeń wielu urządzających.

Spokojna noc pozytywnie nastraja na cały nadchodzący dzień. A noc spędzona w otoczeniu luksusu i przepychu pozwala poczuć się wyjątkowo. Szerokie łoże z wygodnym materacem, pikowany miękkim i połyskującym materiałem zagłówek, a do tego lampy z kryształków zmienią naszą sypialnię w iście królewską komnatę. I chociaż taki styl nie każdego przekonuje, to sypialni nadaje wiele niezaprzeczalnego uroku.

W projektowaniu luksusowych sypialni w pałacowym stylu prym wiodą zdecydowani Włosi. Aranżacje producentów z Italii wprost zachwycają. Jednak nie trzeba sięgać daleko - także na naszym rodzimym rynku znajdziemy kolekcje, które pozwolą nam urządzić sypialnię przepełnioną aurą luksusu, a umiar w stosowaniu wytwornych dekoracyjnych detali i zdobień zdecydowanie celniej trafi w polskie gusta. 

Urządzając sypialnię pamiętajmy, że akcesoria nadają wnętrzu unikalny charakter, ale istotne jest zastosowanie ich w takiej ilości, aby komfort wypoczynku był jak największy. Zaleca się używanie jasnych, uspokajających kolorów oraz miękkich tkanin. W aranżacji sypialni można zastosować kotary i firanki łagodzące światło zewnętrzne, ale warto również dobrać narzutę, która chroni łóżko i nada styl pokojowi. Interesującym akcentem są poduszki o różnych rozmiarach – to element dekoracyjny, ale jak najbardziej można je wykorzystywać do snu i relaksu. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH