• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
08 wrz 2011 10:17

Luksusowych snów

Łóżko to główny bohater każdej sypialni. Musi łączyć wygodę i funkcjonalność z pięknym wyglądem. Zobaczcie nasze propozycje łóżek z elementami z naturalnej skóry.

Łóżko Bossa Nova o opływowym kształcie, oprawione zostało w ramę z naturalnego drewna czereśniowego w modnym, ekologicznym kolorze grey. Cena: ok. 3.900 zł (szer. 160 cm), Woodways Grupa Paged Meble.

Woodways Grupa Paged Meble
fot. Woodways Grupa Paged Meble

Dzięki połączeniu oryginalnego, romboidalnego pikowania zagłówka z ascetyczną wręcz formą podstawy, łóżko Caracalla przełamuje stereotypy i idealnie odnajduje się zarówno w prostych założeniach, jak i we wnętrzach glamour. Projekt Emaf Progetti. Cena: od ok. 18.000 zł, Zanotta/Galeria Wnętrza.

Zanotta/Galeria Wnętrza
fot. Zanotta/Galeria Wnętrza

Koncept Domino to zestaw kubicznych form pozwalających na ich dowolne zestawienie w celu stworzenia idealnego miejsca do spania. Projekt Emaf Progetti. Cena: od ok. 18.600 zł, Zanotta/Galeria Wnętrza.

Zanotta/Galeria Wnętrza
fot. Zanotta/Galeria Wnętrza

Łóżko Domingo włoskiej firmy Ego 024 obite naturalną skórą, z wysokim, pikowanym zagłówkiem, na drewnianych, rzeźbionych nóżkach. Cena: ok. 25.000 zł, Art De Vivre.

Art De Vivre
fot. Art De Vivre

Nowoczesne łóżko Cut włoskiej firmy Rivolta, z zagłówkiem oraz schowkiem na pościel. Cena: od ok. 21.000 zł, Art De Vivre.

Art De Vivre
fot. Art De Vivre

Łóżko Luna włoskiej firmy Signorini & Coco, o wymiarach: 185 x 205 cm. Cena: ok. 23.300 zł, Art De Vivre.

Art De Vivre
fot. Art De Vivre

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kenzi, 2011-09-14 13:56:52

    świetne, nowoczesne łóżka. Z przyjemnością wymieniłabym naszą kanapę z sypialni na któryś z tych modeli, bo i tak nigdy jej nie zwijamy;) Oczywiście to by oznaczało, że musiałabym zaaranżować resztę pokoju w tym stylu, aby nie zakłócić harmonii, a to się wiąże z kolejnymi wydatkami;(

POLECAMY W SERWISACH