• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
08 wrz 2011 10:17

Luksusowych snów

Łóżko to główny bohater każdej sypialni. Musi łączyć wygodę i funkcjonalność z pięknym wyglądem. Zobaczcie nasze propozycje łóżek z elementami z naturalnej skóry.

La Luna – model Calisto to łóżko o stylowym, postmodernistycznym designie, z sylwetką rysowaną jedną długą, ciągłą linią, płynnie łączącą wezgłowie ze skrzynią i nogami łóżka. Cena: od ok. 7.047 zł, Kler.

Kler
fot. Kler

Trillo Dolce to łóżko należące do najnowszej linii produktów firmy Kler. Wyróżniają je charakterystyczne elementy tapicerowane oraz geometryczne przeszycia, których przewodnim motywem jest kwadrat. Cena: od ok. 6.129 zł, Kler.

Kler
fot. Kler

Prosta linia ramy łóżka L060 Milonga nawiązuje do masywnej bryły wezgłowia, w którym  zastosowano ruchome zagłówki, znacząco wpływające na komfort wypoczynku, szczególnie kiedy plecy potrzebują oparcia np. podczas czytania. Cena: od ok. 6.162, Kler.

Kler
fot. Kler

Łóżko pikowane Onda, projektu Paolo Piva, jest nowoczesnym elementem wystroju wnętrza, nadającym mu silny, osobisty charakter. Delikatne nogi łóżka, możliwe są dzięki lekkiej ramie i zagłówkowi w skórze. Cena: ok. 24.500 zł, Poliform/Mood Design.

' title=
fot. Poliform/Mood Design

Łóżko Big dostępne jest w wersji ze schowkami na pościel i w około 150 rodzajach obić ze skór naturalnych. W całości wykonane we Włoszech. Cena: od ok. 10.600 zł, Max Divani.

Max Divani
fot. Max Divani

Łóżko Swami ma wymiary 190x218/112cm. Dostępne jest w trzech kolorach skór: coffee, kremowy i biały. Cena: od ok. 10.400 zł, Calligaris.

Calligaris
fot. Calligaris
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kenzi, 2011-09-14 13:56:52

    świetne, nowoczesne łóżka. Z przyjemnością wymieniłabym naszą kanapę z sypialni na któryś z tych modeli, bo i tak nigdy jej nie zwijamy;) Oczywiście to by oznaczało, że musiałabym zaaranżować resztę pokoju w tym stylu, aby nie zakłócić harmonii, a to się wiąże z kolejnymi wydatkami;(

POLECAMY W SERWISACH