Niewielkie gabaryty mebli NEPO pozwalają maksymalnie wykorzystać nawet małą przestrzeń. Pod łóżkiem praktyczne szuflady. 429 zł (łóżko). Fot. Black Red White

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Niewielkie gabaryty mebli NEPO pozwalają maksymalnie wykorzystać nawet małą przestrzeń. Pod łóżkiem praktyczne szuflady. 429 zł (łóżko). Fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 maj 2017 15:17

Mała sypialnia - 12 sposobów na przechowywanie

Nawet najmniejszą sypialnię można urządzić funkcjonalnie. Warunkiem jest odpowiednie rozplanowanie przestrzeni. Praktyczne meble i akcesoria pomogą utrzymać porządek, a każda rzecz znajdzie swoje miejsce.

Jednym ze sposobów na dobre wykorzystanie niewielkiej przestrzeni sypialni jest praktyczna szafa. Jak zorganizować w garderobę ukrytą w szafie radzi Anna Wróbel, projektantka mebli z firmy Komandor:

W przypadku niewielkiego metrażu, zawsze doskonale sprawdzają się indywidualne rozwiązania, przygotowane na wymiar, dzięki którym wielkość szafy i jej wnętrze dobieramy do naszych potrzeb. Szafa z drzwiami przesuwnymi, w zależności od wielkości pokoju i ustawienia ścian, może zajmować całą przestrzeń między dwoma ścianami, stanowić zabudowę wnęki lub być umieszczona w narożniku. W tego typu aranżacjach, odległość pomiędzy szafą, a łóżkiem nie musi być duża, a ponadto otwarcie drzwi szafy nie jest dla niej formą blokady. Należy pamiętać, że w przypadku drzwi otwieranych w sposób tradycyjny wymagana, wolna przestrzeń przed szafą wynosi 120 cm, a w przypadku drzwi przesuwnych jedynie 70 cm, co przemawia na korzyść tych drugich, zwłaszcza kiedy liczymy się z każdym wolnym centymetrem. Ponadto funkcjonalna i praktyczna aranżacja wnętrza szafy jest możliwa dzięki zastosowaniu indywidualnie dopasowanych modułów, które możemy układać w różnorodnych kombinacjach, w zależności od potrzeb i funkcji mebla.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH