Sypialnia Sherwood to doskonała propozycja dla osób lubiących rustykalny styl. Ciemne wybarwienie mebli sprawia, że kolekcja jest nieco tajemnicza. Fot. Dignet.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Sypialnia Sherwood to doskonała propozycja dla osób lubiących rustykalny styl. Ciemne wybarwienie mebli sprawia, że kolekcja jest nieco tajemnicza. Fot. Dignet.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
16 wrz 2015 14:14

Meble do sypialni. 20 kolekcji w nowoczesnym stylu

Nowoczesne aranżacje wnętrz są teraz bardzo na czasie. Zobacz najmodniejsze meble do sypialni w nowoczesnym stylu.

Sypialnia w nowoczesnym stylu jest elegancka, modna i niezwykle praktyczna. Nie ma w niej przepychu, a tym samym też bałaganu. W nowoczesnym stylu ważne są proste bryły mebli, jasne, stonowane kolory. Dodatki powinny być minimalistyczne i ograniczone do niezbędnego minimum. Ponadto w nowoczesnym wnętrzu, ważne jest też dobrze rozprowadzone oświetlenie. 

Aby stworzyć modną i nowoczesną sypialnię, warto wybrać meble lakierowane na wysoki połysk. Nieustannie dużą popularnością cieszą się kolekcje w białym kolorze. Tym, którzy nie lubią tak chłodnych barw, producenci polecają białe meble ocieplone drewnem lub całkowicie wykończone drewnianym fornirem. Jasne meble wprowadzą do wnętrza świeżość i sprawią, że będzie ono jaśniejsze. Połyskujące fronty szaf nadadzą zaś przestrzeni charakteru.

Modnym rozwiązaniem w nowoczesnej sypialni będzie łóżko z szerokim wezgłowiem. To bardzo efektowny pomysł, który pozwala częściowo zagospodarować ścianę w okolicy łóżka. Dodatkowo, aby wprowadzić do sypialni minimalistyczny klimat, warto wybrać model z wbudowanym w zagłówku oświetlaniem. To rozwiązanie podnoszące estetykę pomieszczenia, ale również bardzo praktyczne. Światło w zagłówku jest bowiem alternatywą dla nocnej lampki. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH