Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sypialnia Sherwood to doskonała propozycja dla osób lubiących rustykalny styl. Ciemne wybarwienie mebli sprawia, że kolekcja jest nieco tajemnicza. Fot. Dignet.

Sypialnia Sherwood to doskonała propozycja dla osób lubiących rustykalny styl. Ciemne wybarwienie mebli sprawia, że kolekcja jest nieco tajemnicza. Fot. Dignet.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 wrz 2015 14:14 (aktualizacja: 21 wrz 2015 09:14)

Meble do sypialni. 20 kolekcji w nowoczesnym stylu

Nowoczesne aranżacje wnętrz są teraz bardzo na czasie. Zobacz najmodniejsze meble do sypialni w nowoczesnym stylu.

Sypialnia w nowoczesnym stylu jest elegancka, modna i niezwykle praktyczna. Nie ma w niej przepychu, a tym samym też bałaganu. W nowoczesnym stylu ważne są proste bryły mebli, jasne, stonowane kolory. Dodatki powinny być minimalistyczne i ograniczone do niezbędnego minimum. Ponadto w nowoczesnym wnętrzu, ważne jest też dobrze rozprowadzone oświetlenie. 

Aby stworzyć modną i nowoczesną sypialnię, warto wybrać meble lakierowane na wysoki połysk. Nieustannie dużą popularnością cieszą się kolekcje w białym kolorze. Tym, którzy nie lubią tak chłodnych barw, producenci polecają białe meble ocieplone drewnem lub całkowicie wykończone drewnianym fornirem. Jasne meble wprowadzą do wnętrza świeżość i sprawią, że będzie ono jaśniejsze. Połyskujące fronty szaf nadadzą zaś przestrzeni charakteru.

Modnym rozwiązaniem w nowoczesnej sypialni będzie łóżko z szerokim wezgłowiem. To bardzo efektowny pomysł, który pozwala częściowo zagospodarować ścianę w okolicy łóżka. Dodatkowo, aby wprowadzić do sypialni minimalistyczny klimat, warto wybrać model z wbudowanym w zagłówku oświetlaniem. To rozwiązanie podnoszące estetykę pomieszczenia, ale również bardzo praktyczne. Światło w zagłówku jest bowiem alternatywą dla nocnej lampki. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA