Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Oryginalna kolekcja mebli Eden marki Agata Meble. Na uwagę zasługuje wezgłowie łóżka oraz środkowa część szafy, które zostały wykonane w ciemnej skórze syntetycznej. Cena: ok. 2.000 zł. Fot. Agata Meble.

Oryginalna kolekcja mebli Eden marki Agata Meble. Na uwagę zasługuje wezgłowie łóżka oraz środkowa część szafy, które zostały wykonane w ciemnej skórze syntetycznej. Cena: ok. 2.000 zł. Fot. Agata Meble.
  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 gru 2015 10:15 (aktualizacja: 17 gru 2015 10:27)

Meble do sypialni. Modne kolekcje w nowoczesnym stylu

Co wyróżnia meble do sypialni utrzymane w nowoczesnym stylu? Przede wszystkim intrygujący wygląd oraz ciekawy design.

Nowoczesne meble do sypialni to klasa i elegancja sama w sobie. Ładnie się prezentują i zapewniają wygodę wypoczynku. Są niemal pozbawione dekoracji, jednak ta pozorna prostota jest rekompensowana ciekawym połączeniem materiałów czy też samym wykończeniem frontów lub ramy łóżka.

Nowoczesne meble są proste w wyrazie, a przy tym eleganckie. Mogą być utrzymane w stonowanych, jednolitych barwach lub mieć kontrastowe akcenty. Uniwersalny wybór to białe meble, ocieplone wstawkami z drewna, do których można dopasować dodatki w dowolnej tonacji kolorystycznej. Także szafy i komody dostępne w ramach kolekcji posiadają geometryczną formę. Nierzadko są wykonane ze szkła lub polerowane na wysoki połysk, co jeszcze bardziej podkreśla ich minimalistyczny i nowoczesny charakter.

Jeśli wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu wydają nam się zbyt chłodne warto ocieplić je puszystym dywanem lub lampką nocną z abażurem wykonanym z tkaniny, która daje ciepłe światło. Jeśli nasza sypialnia jest wystarczająco duża, możemy ustawić w niej także wygodny, tapicerowany fotel. Świetnie urozmaici on aranżację oraz wprowadzi do sypialni odrobinę ciepła. 

W galerii prezentujemy kilka kolekcji, które pozwolą urządzić sypialnię w modnym, nowoczesnym stylu. 

 

  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA