Kolekcja Saragossa w kolorze biały i czarny połysk. W skład kolekcji wchodzą łóżko, szafki nocne, komoda oraz szafy. Cena łóżka od 799 zł. Fot. Agata Meble.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Kolekcja Saragossa w kolorze biały i czarny połysk. W skład kolekcji wchodzą łóżko, szafki nocne, komoda oraz szafy. Cena łóżka od 799 zł. Fot. Agata Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
05 lis 2015 11:01

Meble do sypialni. Modne łóżka za mniej niż 1.200 zł

Aranżacja sypialni wcale nie musi być droga. W galerii prezentujemy modne łóżka za mniej niż 1.200 zł.

Najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. To własnie w nim spędzamy większość swojego życia, smacznie śpiąc. Dlatego łóżko powinno być wygodne oraz piękne, abyśmy każdego wieczora kładli się do niego z nieskrywaną przyjemnością.

Największą popularnością cieszą się łóżka z wysokim zagłówkiem. Modne są modele tapicerowane, często też ozdobnie pikowane lub z zagłówkiem wystającym poza obrys łóżka, do którego przymocowane są półki nocne lub z wbudowanym oświetleniem. Tapicerowane modele pasują do każdego rodzaju aranżacji, ale pewne jest, że za ich sprawą wnętrza są bardziej przytulne i ciepłe. W sypialniach urządzonych naturalnie sprawdzą się łóżka z drewna. Najciekawsze modele wykonane są z jego pełnego masywu i mają wspaniałe rysunki oraz spękania. 

Modnym rozwiązaniem, szczególnie w sypialni urządzonej nowocześnie będzie łóżko w białym kolorze. Producenci dla przełamania monotonii białej barwy oferują modele ocieplone elementami drewna. W takich sypialniach pięknie prezentują się także łóżka w bieli na wysoki połysk. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH