Sypialnia Lorem. Fot. Paged

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Sypialnia Lorem. Fot. Paged
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
06 lis 2017 12:11

Meble do sypialni - niezastąpione szafki nocne

Najważniejszy mebel w sypialni to oczywiście wygodne łóżko zapewniające zdrowy sen. Jednak leżąc w łóżku, chcemy bez konieczności wstawania mieć w zasięgu ręki różne przedmioty.

 A potrzebnych akcesoriów jest naprawdę sporo: lampka nocna, książki, okulary, budzik, kosmetyki pielęgnacyjne czy szklanka wody. Do ich przechowywania przydadzą się praktyczne szafki nocne. Producenci oferują szereg takich sprzętów o różnych formach, kolorach i stylach. Każdy z nich to element kolekcji. Możemy więc zachować harmonię i spójność, wyposażając sypialnię w komplet brył z tego samego zestawu lub przeciwnie – wybrać szafkę odmienną od reszty wystroju, co intryguje i przełamuje monotonię wnętrza. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marcela, 2017-11-09 22:27:32

    Też stawiam na takie praktyczne rozwiązania. My kupilismy łózko z szafkami nocnymi w salonie agaty - bardzo solidna i praktyczna opcja zwłaszcza ze u nas naprawde krucho z miejscem w sypialni a mimo to wydaje sie bardzo duza :) naprawde jednak jasne pomieszczenia jest duzo łatwiej urzadzac no a pozniej w nich zwyczajnie oddawac sie spokojnym snom...

POLECAMY W SERWISACH