Kolekcja Simple. Meble można komponować na wiele sposobów, łącząc kolory i wybierając nóżki. Fot Vox

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Kolekcja Simple. Meble można komponować na wiele sposobów, łącząc kolory i wybierając nóżki. Fot Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
02 sie 2017 09:51

Meble do sypialni. Nowości z polskich sklepów

Sypialnia to jedno z ważniejszych miejsc w domu. Warto urządzić ją wygodnie i przytulnie, aby codzienny sen był wyjątkową przyjemnością.

Wybór mebli do sypialni to niełatwa sprawa. W sklepach znajdziemy bowiem różnorodne kolekcje, a pamiętać należy o tym, że meble do sypialni powinny być nie tylko ładne, ale przede wszystkim wygodne i funkcjonalne.

Wybierając meble najwięcej uwagi należy przyłożyć do wyboru łóżka i szafy. To one odgrywają w sypialni najważniejszą rolę. Warte uwagi są dziś łóżka z dodatkowymi funkcjami. Producenci proponują nam możliwość regulowania zagłówków lub korzystanie z wysuwanych podłokietników, które mogą pełnić również role podręcznego stolika. Łóżka z wbudowanym oświetleniem w zagłówku, to zaś ciekawy sposób na wprowadzenie do wnętrza sypialni przyjemnego klimatu. Takie oświetlenie może ponadto zastąpić tradycyjną lampkę nocną.

Wybierając szafę warto zwrócić uwagę na proporcje półek i drążków, dzięki którym mebel będzie wygodniejszy w użytkowaniu. W małej sypialni doskonale sprawdzi się szafa z drzwiami przesuwnymi, jak również lustrem na froncie. Optycznie powiększymy tym sposobem sypialnię. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH