Białe meble Roksana doskonale nadają się do aranżacji nowoczesnej sypialni. Biel optycznie powiększa wnętrza, przyciąga do niego naturalne światło, ale i sprawia, że aranżacja prezentuje się świeżo. Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Białe meble Roksana doskonale nadają się do aranżacji nowoczesnej sypialni. Biel optycznie powiększa wnętrza, przyciąga do niego naturalne światło, ale i sprawia, że aranżacja prezentuje się świeżo. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
25 sty 2016 09:31

Meble do sypialni. Te kolekcje będą modne w tym roku

Sypialnia urządzona zgodnie z aktualnymi trendami to marzenie niejednej pani domu. Zobaczcie, jakie meble będę modne w tym roku.

Początek roku zazwyczaj przynosi nam wiele nowości. Producenci prezentują świeże kolekcje na nowy rok, a trendseterzy głośno mówią, co w tym roku będzie modne oraz, co warto kupić. Dlatego też, jeśli planujemy zmiany w sypialni, początek roku to najlepszym czas na zamiany.

Tegoroczne trendy wciąż oscylują wokół bieli. Stała się ona tak popularna, że trend ten z lekkością przeszedł do kolejnego sezonu. Konsumenci zachwycają się nią nie tylko dlatego, że modne są dziś wnętrza w skandynawskim stylu, ale również z powodu ogromu zalet, jakie posiada ta barwa. Jednym z najważniejszych atutów bieli jest to, że doskonale prezentuje się w małych wnętrzach. Optycznie je powiększa i znacznie rozjaśnia. Biel jak magnes przyciąga naturalne światło. Jeśli więc mamy małą sypialnię, warto wprowadzić ten kolor do aranżacji wnętrza. 

Zupełnie przeciwnym trendem, będzie również moda na naturalność i ciepło. Tą zaś w sypialni zapewni prawdziwe drewno. Modne gatunki to orzech, jesion oraz dąb. Wszystkie mają wyjątkowo malownicze rysunki, które będą ozdobą wnętrza. Drewno sprawia, że wnętrza stają się przytulne, dlatego też do sypialni nadaje się doskonale. Ponadto można je łączyć ze wszystkimi niemal kolorami, dzięki czemu drewno jest prostym materiałem do adaptacji we wnętrzu. 

Wśród mebli popularnością cieszyć się będą łóżka z dużymi zagłówkami. Do lamusa odchodzą klasyczne, niskie zagłówki. Dziś modne są panele montowane do ramy łóżka, które zintegrowane są również z nocnymi szafkami. Wiele modeli posiada praktyczne półki umieszczone za panelem lub wbudowane oświetlenie, które stanowi doskonałą alternatywę dla lampek nocnych. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH