Meble do sypialni Asteria to modne zestawienie kolorystyczne, łączące jasny dąb san remo z szarymi elementami w wysokim połysku. Cena: około 1.000 zł. Fot. Helvetia Wieruszów.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Meble do sypialni Asteria to modne zestawienie kolorystyczne, łączące jasny dąb san remo z szarymi elementami w wysokim połysku. Cena: około 1.000 zł. Fot. Helvetia Wieruszów.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
15 lis 2015 19:06

Meble do sypialni. Te kolekcje cieszą się popularnością

W salonach meblowych znajdziemy wiele najróżniejszych mebli do sypialni. Są jednak takie kolekcje, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród klientów. Zobacz jakie.

Niezmiennie od kilku już sezonów popularnością cieszą się meble w bieli na wysoki połysk. Tuż po nich plasują się kolekcje z rysunkiem drewna, szczególnie te o jasnej, orzechowej barwie. Ich popularność jest w pełni uzasadniona, bowiem jedne i drugie są proste do zaadoptowania w przestrzeni sypialni.

Zarówno nowoczesne kolekcje w połysku, jak i w drewnie, mają proste kształty, barwy, które łatwo zestawić z wzorzystymi tapetami czy kolorowymi ścianami. Nietrudno do nich również dopasować dodatki w postaci tkanin, poduszek czy sypialnianych dekoracji. To daje im miano mebli uniwersalnych, a ta cecha jest jedną z najbardziej pożądanych przez konsumentów.

Najpopularniejsza jest prosta stylistyka. Do lamusa przechodzą rzeźbione ramy łóżek, masywne kształty czy ciemne, dominujące we wnętrzu kolory. Dużym zainteresowaniem konsumentów cieszą się także łóżka z szerokimi zagłówkami. Tapicerowanymi, pikowanymi lub twardymi, o ciekawym wykończeniu. Wysokie, stylowe zagłówki nadają sypialniom charakteru, ponadto ciekawie aranżują ścianę w pomieszczeniu. Są także wygodne podczas czytania książki w łóżku.

Wiele nowoczesnych modeli posiada zagłówki z dodatkową funkcją, np. wbudowanym oświetleniem czy zintegrowaną półką nocną lub ukrytymi między nim, a ścianą systemem półek na książki. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH