Szafa Diuna. Fot. Mebin

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Szafa Diuna. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 gru 2017 14:09

Meble do sypialni - wybieramy szafę

Sypialnia to nie tylko łóżko, choć to oczywiście najważniejszy mebel w tym pomieszczeniu. W pokoju, w którym śpimy, zwykle przechowujemy też ubrania, dlatego wydzielamy w nim przestrzeń na zabudowaną garderobę lub klasyczną szafę.

W każdym przypadku warto starannie przemyśleć wybór takiego mebla, który w pełni zaspokoi nasze potrzeby zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym. Poniżej przedstawiamy kilka interesujących wzorów szaf różniących się stylem i wielkością. Każdy z nich to część kolekcji, możemy więc zakupić też inne elementy wyposażenia z tej samej linii.

Szafy oferowane są w różnych gabarytach, co pozwala na ich właściwy dobór do ilości posiadanej garderoby. Wspólną cechą wszystkich wymienionych kolekcji jest wysoka jakość wykonania z użyciem przyjaznych środowisku materiałów – drewna i oklein naturalnych oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz, co ułatwia segregowanie i przechowywanie odzieży.

Szafa wolno stojąca ma dodatkową zaletę w porównaniu z modelami zabudowanymi na wymiar – jest nią łatwość przemeblowania wnętrza, gdy zajdzie taka potrzeba lub, gdy po prostu chcemy coś zmienić w rozmieszczeniu naszej garderoby.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH