Meble do sypialni Raflo charakteryzują się delikatnym, jasnym odcieniem drewna i zdobionymi bokami brył. Ryflowane brzegi dodają całej kolekcji jeszcze większej naturalności. Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Meble do sypialni Raflo charakteryzują się delikatnym, jasnym odcieniem drewna i zdobionymi bokami brył. Ryflowane brzegi dodają całej kolekcji jeszcze większej naturalności. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
17 gru 2015 13:28

Meble do sypialni z rysunkiem drewna. 15 nowości

Meble z rysunkiem drewna to rozwiązanie do wnętrz w każdym stylu. Zobaczcie propozycje, które aktualnie proponują Polskie sklepy meblowe.

Meble z rysunkiem drewna to piękny element wyposażenia sypialnia. Wróciły do łask już jakiś czas temu, wraz z modą na naturalne wnętrza i od tego czasu utrzymują swoją mocną pozycję. Meble drewniane - i to zarówno te wykonane z naturalnego drewna, jak też propozycje wykończone naturalną bądź modyfikowaną okleiną są idealną podstawą do wprowadzenia we wnętrzu nastrojowego, ciepłego klimatu. Są synonimem elegancji i dobrego smaku.

Które są aktualnie modne? Im bardziej naturalne w wyglądzie, tym lepiej. Modne są kolekcje z jasnym odcieniem drewna, ale także ciepłe tonacje orzechowe lub dębowe, których główną zaletą są wyraziste sęki i naturalne spękania. Inną ciekawą propozycją są nowoczesne kolekcje do sypialni, które dosłownie "przemycają" naturalne drewno w postaci subtelnych lub większych wstawek. Gwarantują one, że wnętrze będzie jasne i ciepłe.

Do sypialni producenci proponują także kolekcje wyposażone w różnego rodzaju oświetlenie, które dodatkowo podkreśla piękną barwę drewna i wydobywa jego naturalny urok. Montuje się w najróżniejszych miejscach, np. w zagłowiu łóżka bądź w jego podstawie, dzięki temu mebel wygląda jakby dosłownie unosił się nad podłogą. Prezentuje się lekko i nowocześnie.

Zobacz kilka pomysłów na modne meble z rysunkiem drewna.   

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH