Łóżko Toolate marki Bonaldo ma dość surową stylistykę, wygląda jakby było zaścielone narzutą. Odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych. Fot. Bonaldo.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Łóżko Toolate marki Bonaldo ma dość surową stylistykę, wygląda jakby było zaścielone narzutą. Odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych. Fot. Bonaldo.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
17 wrz 2015 14:04

Meble do sypialni. Zobacz modne łóżka tapicerowane

Zdrowy sen jest bardzo ważny, ale równie istotne jest to, na czym śpimy. Warto poznać zalety łóżek tapicerowanych.

Łóżka tapicerowane mają niepowtarzalny styl. Dodają wnętrzom klasy, a do tego sprawiają, że sypialnia staje się bardziej przytulna. W salonach meblowych znajdziemy zarówno łóżka nowoczesne, jak i klasyczne. Całkowicie wykończone tkaniną lub wyłącznie z tapicerowanym zagłówkiem. Gładkie oraz pikowane. 

Cechą charakterystyczną łóżek tapicerowanych są eleganckie przeszycia. Jeśli łóżko ma wysoki zagłówek, często i on jest pięknie zdobiony. Pikowany, z błyszczącymi kamyczkami umieszczonymi w zagłębieniach lub obszyty dekoracyjną nicią. Te stylowe detale sprawiają, że łóżko tapicerowane jest nie tylko meblem wygodnym i przytulnym, ale również dekoracyjnym. Dzięki niemu sypialnia staje się miejscem wyjątkowym, oryginalnym oraz z charakterem.

Tapicerowane łóżka dają także nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. Możemy sami decydować nie tylko o kolorze tkaniny, jaką jest wykończone, ale również o jej fakturze. To znacznie ułatwia dopasowanie łóżka do aranżacji sypialni, jak również pozwala na stworzenie całkowicie niepowtarzalnego mebla. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH