Sypialnia Bari. Fot. Mebin
Sypialnia Bari. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
16 kwi 2018 11:59

Meble do sypialni - zobacz nową kolekcję

Gdy w sypialni królują elegancka prostota i minimalizm,pozwala na to na  maksymalne wyciszenie i zregenerowanie podczas snu.

Efektywnemu wypoczynkowi na pewno będą sprzyjać gładkie ściany o stonowanej kolorystyce, bez krzykliwych barw i elementów rozpraszających. Jeżeli wyłożymy je popielatym materiałem imitującym kamień, na podłodze położymy prosty szary dywanik, a za oświetlenie posłużą nam zwisające na długich kablach żarówki w szklanych kloszach oraz stalowa stojąca lampka, dodatkowo nadamy pomieszczeniu modny, industrialny charakter.

W tak zaaranżowanym wnętrzu znakomicie zaprezentują się meble z nowej kolekcji Bari marki Mebin. Najważniejszy z nich to łóżko – szerokie, stabilne, z grubym, wygodnym materacem i tapicerowanym zagłówkiem. Na przechowanie książek, okularów, budzika i innych akcesoriów, jakie chcemy mieć w zasięgu ręki, przydadzą się częściowo otwarte szafki nocne z drzwiczkami i praktyczną półeczką. Na ich blacie ustawimy ulubione przedmioty i pamiątki, na przykład zdjęcia bliskich. Odzież na wszystkie okazje i pory roku pomieści bardzo pojemna szafa, wysoka na ponad dwa metry i szeroka na 246 centymetrów. Liczne półki i półeczki kryją się za drzwiczkami otwieranymi metodą push to open, w taki sam sposób otwierane są też szuflady – warto zwrócić uwagę na dekoracyjny dąb sękaty, z którego są wykonane. Front szafy upiększają ozdobne wstawki z tkaniny obiciowej oraz lustrzane drzwi, w których możemy zobaczyć całą swoją sylwetkę.

Perfekcyjną fryzurę i doskonały makijaż zrobimy przy zgrabnej toaletce z nadstawką, której szufladki i półeczki pomieszczą wszystkie potrzebne kosmetyki i akcesoria. Chwile pielęgnacji urody upłyną komfortowo również za sprawą tapicerowanego, profilowanego stołka i dopasowanego do toaletki lustra. Oczywiście koniecznie należy zadbać o dobre oświetlenie – zarówno naturalne, jak i sztuczne. Ulubione bibeloty, na przykład ceramiczne wazoniki i figurki ustawimy na lekkiej wiszącej półce nad łóżkiem.

Meble Bari dostępne są w głębokim wybarwieniu dębu burgundzkiego oraz w wariancie dąb bielony classic. Wyróżniają je efektowne wstawki, opcjonalnie w kolorze czarnym, stali szczotkowanej, betonu lub rdzy. Wszystkie fronty wykonano z litego drewna dębowego, a korpusy z wykorzystaniem okleiny dębowej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH