Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble z kolekcji Augustyn utrzymane w jasnej tonacji. Widoczna struktura drewna wprowadza do wnętrza spokojną, harmonijną atmosferę. Fot. Black Red White.

Meble z kolekcji Augustyn utrzymane w jasnej tonacji. Widoczna struktura drewna wprowadza do wnętrza spokojną, harmonijną atmosferę. Fot. Black Red White.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 06 paź 2014 12:39 (aktualizacja: 09 paź 2014 08:40)

Meble w kolorze drewna. Najciekawsze propozycje do sypialni

Uniwersalne, ponadczasowe meble w różnych odcieniach drewna bardzo często możemy spotkać w sypialniach. Do wnętrz wprowadzają przytulną, ciepła atmosferę, która zachęca do odpoczynku.

Meble drewniane, fornirowane czy wykonane z płyty? Wybór najczęściej podyktowany jest środkami jakie chcemy przeznaczyć na zakup zestawu mebli do sypialni.

Dziś przedstawiamy meble w różnych kolorach, wykonane z różnych materiałów i nadające się do sypialni urządzonych w różnych stylach. Mają jednak jedną, wspólną cechę - wszystkie są w kolorze drewna. Dębowe, wiśniowe, orzechowe  z naturalnym rysunkiem drewna doskonale sprawdzą się w każdej sypialni.

Meble w kolorze drewna  pozostawiają swobodę aranżacyjną, dowolność przy wyborze barwy ścian i dodatków. Zawsze będą się dobrze prezentowały w sypialni, czyli w miejscu, gdzie kolory mocny wpływają na nasz nasz nastrój i samopoczucie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA