Aranżacja sypialni meblami z kolekcji Gusta. Piękne rysunki drewna doskonale komponują się tu z tapicerowanym zagłówkiem. Fot. Paged Meble.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Aranżacja sypialni meblami z kolekcji Gusta. Piękne rysunki drewna doskonale komponują się tu z tapicerowanym zagłówkiem. Fot. Paged Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
24 lut 2016 08:56

Meble w sypialni. 12 kolekcji w klasycznym stylu

Meble do sypialni zainspirowane stylistyką klasyczną to klasa i elegancja sama w sobie. Wyróżniają się niebanalną stylistyką oraz wygodą użytkowania.

Styl klasyczny w aranżacji sypialni jest aktualnie bardzo popularny. Klasyka nie ulega zmianom i jest ponadczasowa. Kojarzy się z elegancją i prestiżem. Z pewnością jest to styl dla osób ceniących tradycję oraz przytulne, klimatyczne wnętrza.

Wybór stylowych mebli do sypialni w polskich sklepach meblowych jest dość zróżnicowany. Do wyboru mamy zarówno kolekcje bogato zdobione, jak też nieco bardziej oszczędne w wyrazie propozycje zainspirowane stylistyką angielską czy też skandynawską.

Charakterystyczne dla stylu klasycznego jest duże łoże z nocnymi szafeczkami, pojemna komoda i lustra w ozdobnych ramach. W ramach zestawu producenci chętnie proponują, także toaletki lub ławkę, która pozwala na wygodne odłożenie koca czy też szlafroka przed snem. Dzięki ozdobnym elementom - delikatnym aplikacjom zdobionych frontów - meble charakteryzują się finezyjnością i klasą. Frezowane nóżki nadają poszczególnym bryłom lekkości, a eleganckie wykończenie eleganckim fornirem naturalnym lub modyfikowanym podkreślają ich elegancję.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH