Kolekcja Possi daje możliwość zmiany wyglądu mebla, np. koloru zagłówka, dzięki czemu możemy go dopasować idealnie do swoich potrzeb. Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Kolekcja Possi daje możliwość zmiany wyglądu mebla, np. koloru zagłówka, dzięki czemu możemy go dopasować idealnie do swoich potrzeb. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
25 lis 2015 10:36

Modna sypialnia. 15 nowoczesnych kolekcji mebli

Nowoczesne aranżacje sypialni są teraz na topie. Zobacz jakie meble pasują do nowoczesnej sypialni i śpij... modnie.

Nowoczesne sypialnie zachwycają jasnymi, świeżymi kolorami, ale i zaskakującymi połączeniami czy designerskimi dodatkami. Począwszy od ścian i podłóg, na meblach kończąc. Dzięki jasnym kolorom sypialnia jest prostsza w wyrazie, wręcz minimalistyczna, a co za tym idzie... modna. Jednak sypialnia skąpana w bieli i szarościach wcale nie musi oznaczać zimnego, nieprzytulnego wnętrza. 

W salonach meblowych znajdziemy meble do sypialni w najróżniejszych, jasnych kolorach. Od perłowych po przyjemną kawę z mlekiem. Najmodniejsze są wciąż meble w kolorze białym. Zarówno białe kolekcje w matowym wykończeniu, jak i mocno błyszczące. Dzięki meblom w jasnych barwach mamy dużą swobodę w aranżacji wnętrza. Nie dominują one przestrzeni, doskonale łączą się ze wszystkimi kolorami, a ich ogromną zaletą jest to, że przyciągają naturalne światło.

Obecne trendy skłaniają się w stronę jasnych i promiennych barw. Biele oraz beże oraz szarości z domieszką srebra, dzięki swojej urodzie i naturalnym właściwościom optycznego powiększania wnętrz, zawsze będą mile widziane w naszych domach. W sypialni również.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH