Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Possi daje możliwość zmiany wyglądu mebla, np. koloru zagłówka, dzięki czemu możemy go dopasować idealnie do swoich potrzeb. Fot. Black Red White.

Kolekcja Possi daje możliwość zmiany wyglądu mebla, np. koloru zagłówka, dzięki czemu możemy go dopasować idealnie do swoich potrzeb. Fot. Black Red White.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 lis 2015 10:36 (aktualizacja: 27 lis 2015 11:35)

Modna sypialnia. 15 nowoczesnych kolekcji mebli

Nowoczesne aranżacje sypialni są teraz na topie. Zobacz jakie meble pasują do nowoczesnej sypialni i śpij... modnie.

Nowoczesne sypialnie zachwycają jasnymi, świeżymi kolorami, ale i zaskakującymi połączeniami czy designerskimi dodatkami. Począwszy od ścian i podłóg, na meblach kończąc. Dzięki jasnym kolorom sypialnia jest prostsza w wyrazie, wręcz minimalistyczna, a co za tym idzie... modna. Jednak sypialnia skąpana w bieli i szarościach wcale nie musi oznaczać zimnego, nieprzytulnego wnętrza. 

W salonach meblowych znajdziemy meble do sypialni w najróżniejszych, jasnych kolorach. Od perłowych po przyjemną kawę z mlekiem. Najmodniejsze są wciąż meble w kolorze białym. Zarówno białe kolekcje w matowym wykończeniu, jak i mocno błyszczące. Dzięki meblom w jasnych barwach mamy dużą swobodę w aranżacji wnętrza. Nie dominują one przestrzeni, doskonale łączą się ze wszystkimi kolorami, a ich ogromną zaletą jest to, że przyciągają naturalne światło.

Obecne trendy skłaniają się w stronę jasnych i promiennych barw. Biele oraz beże oraz szarości z domieszką srebra, dzięki swojej urodzie i naturalnym właściwościom optycznego powiększania wnętrz, zawsze będą mile widziane w naszych domach. W sypialni również.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA