Zestaw Izera składa się z prostych w formie brył. Korpusy i fronty mebli zostały wykonane w kolorze ciemny dąb sonoma, idealnie oddającym rysunek drewna i jego usłojenie. Fot. FM Bravo.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Zestaw Izera składa się z prostych w formie brył. Korpusy i fronty mebli zostały wykonane w kolorze ciemny dąb sonoma, idealnie oddającym rysunek drewna i jego usłojenie. Fot. FM Bravo.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
19 paź 2015 13:35

Modna sypialnia. Piękne kolekcje z jasnego drewna

Meble z jasnym rysunkiem drewna są klimatyczne oraz budzą jak najlepsze skojarzenia. Dzięki nim sypialnia staje się oazą relaksu i wypoczynku.

W aranżacji sypialni lubimy wracać do korzeni. Nie jest to zaskakujące - sypialnia to przecież pomieszczenie, które chyba najbardziej kojarzy się z ciepłem i przytulnością. Wielu z nas preferuje w pokoju sypialnianym spokojną kolorystykę i tradycyjne formy. Dla wielbicieli takich rozwiązań producenci przygotowali kolekcje z jasnego drewna, które wprowadzają do wnętrz ciepły i nastrojowy klimat. 

Meble z drewna są wyjątkowe. Nie są monotonne, nudne czy powtarzalne. Posiadają nieregularną strukturę powierzchni frontów i widoczne "niedoskonałości" przez co dodają wnętrzu oryginalności oraz nieszablonowego wyglądu. Pasują do praktycznie wszystkich stylów urządzania wnętrz - od nowoczesnych po rustykalne. Szczególnie dobrze prezentują się na tle barwnych ścian - zarówno tych w stonowanych, jak i w intensywnych kolorach.

Oferta rynkowa takich mebli jest bardzo duża. Szczególną uwagę zwracają jednak modele nowoczesne, o lekkich wizualnie bryłach. Modne są również kolekcje w których drewno łączy się z białymi powierzchniami w macie lub połysku. Cieszą się uwagą ponieważ to świetny kompromis pomiędzy surowym minimalizmem, a nieco bardziej przytulną i domową aranżacją. 

W naszej galerii znajdziecie kilka modnych przykładów kolekcji wyróżniających się jasnym rysunkiem drewna. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH