Kardamon to stylowa kolekcja, która ma swoje odbicie w prostej geometrycznej, formie. Cena: około 990 zł Fot. DigNet.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kardamon to stylowa kolekcja, która ma swoje odbicie w prostej geometrycznej, formie. Cena: około 990 zł Fot. DigNet.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
09 paź 2015 11:45

Modna sypialnia. Sprawdź łóżka za mniej niż 1.500 zł

Wygodne łóżko sprawia, że sypialnia staje się miejscem relaksu i słodkiego lenistwa. Zebraliśmy propozycje, których cena nie przekracza 1.500 zł.

Komfortowo urządzona sypialnia to gwarancja zdrowego snu, dzięki któremu z optymizmem możemy rozpocząć kolejny dzień. Cóż może być trudnego w zakupie łóżka? Sprawa wydaje się banalnie prosta. Przecież ich wybór na rynku jest duży, a do naszych skrzynek każdego dnia wrzucane są gazetki, w których aż roi się od promocji na łóżka drewniane, z płyty, z metalową ramą, z tapicerowanym zagłówkiem, z pojemnikiem na pościel lub bez... No właśnie, od tej masy produktów można dostać zawrotu głowy. Tym bardziej, że wybór tego najlepszego modelu jest sprawą bardzo indywidualną. Jednym wystarczy łóżko dostępne w tzw. komplecie - w formie ramy, standardowego materaca oraz stelaża, inni szukają mebla "na miarę", który spełni ich konkretne potrzeby.   

Kupując łóżko do sypialni musimy wziąć pod uwagę wielkość przestrzeni, jaką mamy do zagospodarowania, a także to, czy szukamy łóżka tylko dla siebie czy też dwuosobowego. Dwuosobowe minimum, to łóżko o szerokości 140 cm. Warto wiedzieć, że śpi się na nim bardzo blisko siebie, co niekoniecznie jest wygodne, dlatego też na jego zakup decydujmy się wówczas, gdy nasze możliwości lokalowe są naprawdę skromne. Największą wygodę zapewniają łoża o szerokości 180 cm. 

Oczywiście niemniej ważne są aspekty estetyczne, a dokładniej mówiąc forma i kolor łóżka. Oba te elementy powinny idealnie harmonizować z resztą sypialnianych mebli. Osoby, które preferują zakup łóżka, jako odrębnego elementu wyposażenia powinny zdecydować się na najbardziej optymalne rozwiązanie wzornicze, czyli tzw. klasyczną elegancję. Właśnie takie łoża znalazły się w naszej galerii. Wyróżniają je naturalne kolory i proste formy, przez co z łatwością dopasują się do każdego wnętrza. A to wszystko w cenie nie większej niż 1.500 zł.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH