Łóżko Essence. Fot. Swarzędz Home

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Łóżko Essence. Fot. Swarzędz Home
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
02 lis 2016 08:37

Modna sypialnia - tak ją urządzisz z nowym modelem łóżka

Łóżko Essence to mebel, który daje niezwykle szerokie możliwości aranżacyjne. Nowoczesna, neutralna forma koresponduje z wieloma stylami urządzania wnętrz i pozwala na nadanie sypialni niepowtarzalnego, osobistego stylu.

Jak dowiedli uczestnicy konkursu organizowanego przez Swarzędz Home i spotkanie blogerów wnętrzarskich Meetblogin nie ma jedynie słusznej metody urządzania sypialni z Essence. Do tego łóżka pasuje i skandynawski minimalizm, i elegancja w klimacie Hamptons. Również w oprawie glamour czy jako element miejskiego "domku myśliwskiego" wygląda ciekawie.

Zwyciężczyni konkursu Katarzyna Michalkiewicz postawiła na kontrastową, czarno-białą kolorystykę, którą przełamuje jasna, drewniana podłoga. Graficzne dodatki, rośliny doniczkowe i akcesoria, takie jak świece czy stolik z drewnianego pnia, nawiązują do nowoczesnego stylu skandynawskiego. Jasny dywan stanowi ciekawe tło dla łóżka z szarą wełnianą tapicerką, a starannie dobrana pościel i pledy uzupełniają tę kompozycję.

Jedno z wyróżnień trafiło do Marty Michalik, która postawiła sobie niełatwe zadanie zaprojektowania sypialni połączonej z salonem. Jej propozycja to autorska wariacja na temat stylu Hamptons, gdzie niebieskie tekstylia i charakterystyczna ceramika z Delft miesza się z podobiznami morskich stworzeń, eleganckimi lampami i tropikalnymi roślinami. W tym bogactwie jest miejsce zarówno na Essence, jak i na dywan w kształcie koralowca, a nawet na złociste szpilki!

Kolejne wyróżnienie zdobyła niebiańska sypialnia Aleksandry Łysiuk. Określenie "niebiańska" nie jest tu przypadkowe, albowiem charakter tej sypialni nadaje pokrywająca całą ścianę fototapeta ze zdjęciem obłoków. Jej kolory powtarzają się na podłodze, poduszkach i innych dodatkach. Jest jak w niebie - zwłaszcza, że w zamyśle projektantki poduszki i pledy są puszyste, włochate, niezwykle przyjemne w dotyku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH