• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
27 sie 2012 10:54

Modnie i wygodnie

Kupując coś chcemy, żeby było stworzone w zgodzie z trendami ale także pasowało do nas jak ulał. Takim meblem, który powinien być jak skrojony na miarę garnitur jest łóżko.

Bo któż z nas chciałby spać na niewygodnym łóżku i wstawać niewyspanym i obolałym. Na relaks, jaki zapewniają meble do spania składa się wiele istotnych czynników. Konieczny jest dobór odpowiedniego stelaża, zakup materaca o odpowiadającej nam twardości i, wreszcie coś, co mogłoby wydawać się sprawą drugorzędną, jednak przez wielu traktowane jest na równi z wymienionymi wcześniej, czyli piękny wygląd samego mebla. Temu właśnie chcemy poświęcić nieco więcej czasu, wiedząc, jak wielkie jest Wasze zamiłowanie do designu i pięknego wyglądu przedmiotów, którymi się otaczacie.

' title=
fot. BEDS.pl

Co w łóżkach piszczy?
Uwaga! Nie są to wcale ani stelaże, ani sprężyny materacy, ani też drewniana konstrukcja, ale trendy, nowe modele, udogodnienia, funkcjonalności oraz innowacyjne rozwiązania. To one świadczą o wyjątkowości łóżek. Projektanci mebli do spania zmuszeni są do tego, aby wymyślać coraz to nowe wzory i sprostać wymaganiom klientów, aby Ci czuli satysfakcję z zakupów. Poznajcie trendy, jakie panują w meblarskim świecie.

Prosto z czasów antycznych

' title=
fot. BEDS.pl

Łóżka, które swoim wyglądem nawiązują do antycznych budowli cieszą się ogromną popularnością. Grono fanów zyskują meble do spania, których poszczególne elementy nawiązują wyglądem do antycznych budowli czy kolumn. Prostota i klasyka nigdy nie wychodzą z mody, podobnie jak drewno, które w produkcji mebli jest najbardziej cenionym surowcem.

Drewno z dodatkami

' title=
fot. BEDS.pl

Wiele osób uznaje, że to właśnie dodatki, a nie produkt główny stanowią o wyśmienitym smaku niektórych potraw, wyglądzie całokształtu. Nie raz okazuje się, że to właśnie dodatki tworzą całość. W przypadku mebli wcale nie jest inaczej. Drobny detal może sprawić, że będą one dziełami sztuki. Zagłówek o interesującej formie, przykuwający wzrok kształt nóg czy dodatek w postaci aluminiowej listwy, której srebro współgra z ciepłem naturalnego drewna to dodatki idealne, podobnie jak współgrające z designem łóżka szafki nocne.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • meblolandnet-pl, 2012-08-29 15:40:00

    aranżacje to klasa!! :)

POLECAMY W SERWISACH