Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Woodways

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 20 sie 2012 14:25

Najpiękniejsze aranżacje sypialni

Sypialnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu – nic dziwnego, w łóżku spędzamy podobno 1/3 całego życia! Warto więc zadbać aby miejsce codziennego relaksu odpoczynek ten zapewniało! Razem z Akademią Dobrze Mieszkaj zapraszamy do galerii najpiękniejszych sypialnianych aranżacji!

 Sypialnia Romance – nowość z 2012 roku - to połączenie prostoty i zmysłowości. Ascetyczny kształt mebli wzbogaca naturalne piękno dębowego drewna o wyraźnym usłojeniu. Cena w trakcie ustalania, Woodways.

' title=
fot. Woodways
Trend nr 1 - w okolicach bieli
Jasna sypialnia jest nie tylko modna, ale także ponadczasowa i funkcjonalna. Jasne barwy pomagają się odprężyć i uspokoić, powiększają również przestrzeń, dając wrażenie czystości i spokoju. Zestawiamy je z łagodnymi beżami i szarościami, naturalnym drewnem, ożywiamy kolorami „blisko przyrody”, przede wszystkim zieleniami i wszystkimi odcieniami niebieskiego.

Łóżko Mateo 160. Minimalistyczna stylistyka połączona z eleganckim pikowanym wezgłowiem. Możliwość wykonania na indywidualne zmówienie w innych rodzajach i kolorach tkanin ze wzornika. Cena: ok. 1.089 zł (bez materaca i wkładu drewnianego), Black Red White.

' title=
fot. Black Red White

Sypialnia Harmony zaprojektowana przez Jacka Mikołajczaka zwraca uwagę dbałością o detale. Materiał: drewno olchowe i fornir czereśniowy wybarwiony na kolor czereśnia klasyczna. Woodways.

' title=
fot. Woodways

Miękkie tapicerowane łóżko z kolekcji Bossa Nova (proj. Jacek Mikołajczak). Skóra dostępna w 4 kolorach, co zapewnia możliwość dobrania mebla do indywidualnych wymagań. Cena: ok. 4.100 zł – łóżko 160, Woodways.

' title=
fot. Woodways

Łóżko Aluminium, dostępne w różnych wersjach, rama w kolorze białym, czerwonym, szarym, czarnym lub pomarańczowym. Na zamówienie, MDF Italia/LAB.

' title=
fot. MDF Italia/LAB

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA